O vonných esencích ženské duše

Miluji dělat krásno! A není nic krásnějšího než zářiví, usměvaví, srdeční a voňaví lidé.

Čich je první smysl, podle kterého se řídíme ihned po narození, ale také poslední smysl, který nás opouští, když umíráme. Zkrátka za života cítíme od začátku do konce.

Vůně neznají prostor ani čas a v mžiku nás přenesou kamkoliv do vzpomínek, ale hlavně k našim pocitům. Díky této schopnosti si do konkrétní vůně můžeme zabudovat záměr a vůni použít tehdy, pokud ho chi realizovat nebo posílit.

Používám parfémy z dílny mistra Mischala Muzaffara Itarji. Jde o luxusní parfémy, tajné rodinné receptury předávané v průběhu věků. A 5 tisíc let staré umění zkrátka má svou vypovídací hodnotu. Po mém nevšedním zážitku s nimi se staly jedním z mých pracovních nástrojů, který pomáhá osvětlit téma, kterým se spolu při výběru té správné vůně zabýváme, a podpořit Vás k jeho zpracování či vyzáření do světa.

Esence z nichž jsou vyrobeny, jako například oud, pižmo, ambra, vanilka, růže, santalové dřevo atd. jsou nositeli cenných informací pro vás, ale i o vás ,dle toho, jak na danou vůni reaguje vaše tělo.

Parfémy, jako výsostný atribut, dnes můžete využívat ve svůj prospěch a podpořit se jimi!Jinak se totiž chceme cítit pokud máme před důležitým jednáním, jinak pokud jdeme do divadla, před milostným spojením či ve volném čase. Díky tomu, že jsme každý zcela jedinečný, vybíráme vůně přímo vám na míru.

Parfémy možno zakoupit po osobní konzultaci přímo na místě. Přímá zkušenost s vůní je nezbytná. Stává se vaším pomocníkem. Někdy je vše jasné hned, ale u některých témat je dobré vydržet s vůní den dva a následně vidíme, zda to byla ta pravá volba, nebo zda si tělo a duše říkají o něco jiného.

Původ slova parfém je z latinského per fumum – skrze kouř. Vonné dýmy stály u prvopočátku komunikace s tím větším, s Bohy a Bohyněmi, s naší duší a s tím, co nás převyšuje. Následně za tímto účelem vznikly parfémy, jak je dnes známe my. Vítám vás v tomto jemném světě s neobyčejnou mocí.

Zde popisy k některým parfémům:
http://www.barborakravcikova.cz/kristalova-laska/
http://www.barborakravcikova.cz/kdyz-chces-letat-a-nebojis-se-toho/
http://www.barborakravcikova.cz/neha-pro-muze-maji-to-radi/ 
http://www.barborakravcikova.cz/na-stres-jedine-oud/
http://www.barborakravcikova.cz/vanilkove-blaho/
http://www.barborakravcikova.cz/648-2/
http://www.barborakravcikova.cz/641-2/

Pozor změna. Čtěte!

ŽENY!
Nechávám tuto událost, (https://www.facebook.com/events/1629247987190720/), ale POZOR, JE ZMĚNA!

Jdeme ruku v ruce s moderním cestovatelským trendem a máme NOVOU CENU! 24 000 Kč!!!

A cena zahrnuje:
ubytování se snídaní na 9 dní a 8 nocí
zahajovací a rozlučková večeře, uvítací koktejl 
týdenní kurz Esence ženství 
Complimentary alias dárky – vzorek vůně dle vašeho výběru, jedna individuální hodinová konzultace na místě, Eco a zerowaste kosmetická taštička

Všechny cesty s Akamas travel budou koncipovány takto!
Základní balíček ubytování s kurzem a dárky, aby jste to byly VY, KDO SI OVLIVNÍ CENU nákupem letenky např.přes některou aplikaci nebo slevové portály. 
V případě, že si letenku samy nechcete zařizovat, obraťte se na Akamas travel, vše vám zajistí či vám jinak ochotně pomůžou Takže žádný štrés 

Holky, 24 000 Kč za 9 dní u moře s kurzem, to už je vážně pecka 

Takže spravte své milé, že v červnu 2018 od 9.-15. nejste doma  a rezervujte si předběžně nezávazně místo zde: https://booking.reservanto.cz/Modal?id=13439

Rozhovor pro Ženydívky.cz publikovaný v časopise Sedmička pro ženy

Báru jsem měla možnost potkat zhruba před rokem, kdy jsem na ní dostala tip od své kamarádky. V té době jsem se zmítala v rozchodu se svým manželem a cítila jsem se dost mizerně. Kamarádka velmi zaujatě mluvila o Bářiných aktivitách a mně to její povídání o ní velmi zaujalo. A jelikož jsem dost zvídaná, rovnou jsem vyzkoušela její seminář. Název si již přesně nevybavuji, ale bylo to téma ženskosti. Něco jako „být sama sebou“.

Pokračovat ve čtení

Proč používám ke konzultacím právě vůně?

PROTOŽE, CO SI ZAPAMATUJEŠ POMOCÍ VŮNÍ, TO UŽ NIKDY NEZAPOMENEŠ!

Představ si, že se spolu dostaneme do aha momentu, který ti najednou objasňuje podstatu tvých potíží a najednou víš, jaká jsou řešení, co je potřeba dělat nebo nedělat dál.

V TÉHLE CHVÍLI JE VŮNĚ NEDOCENITELNÝM POMOCNÍKEM!

Pokud si tento stav spojíš s danou vůní, můžeš si ho kdykoliv vyvolat zpět nebo se v něm přímo udržovat. 
Třeba pocit sebedůvěry, jako Alenka. 
Přišla, že má potíže s muži. Že si neustále nějak špatně vybírá.
Vylíčila mi celou svou historii, po pár dobře zvolených otázkách z mé strany přišla na to, v čem byl zakopaný pes. Velmi nízké sebevědomí, podhodnocování se.

To jsou velmi podstatné chvíle aktivní změny našeho tělesného i duševního systému, které když zafixujeme vůničkou, jde to následně velmi hladce, jemně a takřka zázračně samo.

Nevěříte?

Alenka mi právě včera velmi sebevědomě psala, že se seznámila se solidně vypadajícím mužem a že jim to moc pěkně klape 

Tohle mě dojalo!

Ženy milé, musím se vám právě teď s něčím svěřit.
Pláču.

Dnes se ke mně přes fb objednala dáma z Moravy. 
Není první. Již pár žen za mnou cestovalo až do Prahy z Brna, Zlína, Ostravy, Opavy a Plzně. Dnes je to ale nějaké jiné. 

Pokračovat ve čtení

Co vše se může po konzultacích stát! Psaní od klientky Terezy.

  „Od malička jsem věděla, že jsem předurčena k dobrým věcem. Ale jako bych s dospělostí otupěla. A od prvního kontaktu s Bárou jsem to zase já a jdu do toho po hlavě. Jistě, pořád jsem to byla já, ale zaházená hromadou svinstva jako jsou výčitky, křivdy, nepochopení, sobeckost, strach… Bára mě přivedla zpátky k sobě. Ona byla ten spouštěč. Je to zázrak, najednou vidím, slyším, vnímám všechno kolem sebe úplně jinak. Všechno mi dává smysl, orientuju se, zapadá to do sebe. Svět má najednou tolik barev. Nechápu, jak jsem mohla být tak slepá. Kéž by to všichni viděli.

Pokračovat ve čtení

Jakmile dostaneš podporu, stáváš se bohyní.

„Bohyně je žena, která boří pravidla, je tím, kým sama chce být a vůbec se za to nikomu nemusí omlouvat.“
Lisa Marie Rossati

Je 21.století, nastal čas pro Bohyně!
Znovu můžeme a dokonce musíme začít žít samy sebe. Svět zoufale potřebuje sebeuvědomělé, sebevědomé ženy, které znají svou hodnotu a nastavují nová pravidla jak v osobním tak veřejném sektoru!

Pokračovat ve čtení

Proč právě Akamas Travel?

Víte proč jsem se spojila právě s Akamas travel?

Stojí za ním totiž úžasná žena, jedna z nás.
Roky své fantastické koordinační a jiné schopnosti dávala jiným. Korporátům a velkým cestovním agenturám.

Ale přišel zlom a Sylvi – původem kyperská řekyně, si uvědomila, že veškerou snahu, úsilí i nervy, jež jsou s cestovním koordinátorem a průvodcem spojené, přestane vkládat jakoby někam jinam než do sebe.

A také si všímala, že ona to má jinak než její zaměstnavatelé.
Protože jí záleží na tom, aby se sice cestovalo, ale aby ekologická stopa byla co nejnižší! A dopad naší kultury pozitivní a ne naopak jako je tomu třeba ve Vietnamu a jiných destinacích.

Ubytování, která tedy vybírá pro nás, lektory jejích cest jsou tedy vždy EKO friendly, BIO friendly, WATER friendly + podporují místní menší živnostníky, zkrátka domorodce  A hlavně, je lidsky friendly! A to je pro mě moc důležitý parametr v dnešním světě.

Takže v tomhle duchu se stala svou paní a založila svou vlastní cestovní agenturu a já jí nesmírně fandím a tenhle koncept cestování chci společně s ní podporovat stejně jako další ženy v tom, aby čaply SVÉ kvality a prosperovaly z nich především ony a jim podobně esenčně nastavení lidé.

A takto tvoříme tu neviditelnou síť, mé milé. Spojujeme se a podporujeme. A my ženy, když se spojíme, dokážeme ohromné pozitivní věci. Třeba změnit svět na o kus lepší místo pro nás i naše děti 

Pokud fandíte cestování v tomto inteligentním duchu a spojování příjemného s užitečným čili osobnostně- rozvojovým cestám, jako já, podpořete prosím povědomí o této cestovní agentuře a staňte se fanoušky její Fb stráncky a hlavně, cestujte s námi!: https://www.facebook.com/Akamas-Travel-MICE-Co-15285473438…/

Cestovka je to mladá, ale Sylvi Georgiou má přes 30 let zkušeností s cestovním ruchem a to tedy není málo!

Moc díky a krásný smysluplný den!

P.S. Chystáme pro vás i seznamovací cesty pro nezadané! Sledujte můj web a facebook: https://www.facebook.com/vonnatypologieduse/

Moje práce snů!

 Říká se, že když propadnete vůním, nemůžete přestat.
Tak to potvrzuji 🙂

Vždycky jsem byla čichač, ale průlom přišel před čtyřmi lety.
Potkala jsem se s mistrnou orientální prací, která snoubí vonné komponenty s přesahem, jako je kadidlo, oud, vanilka, pačule, santal, pižmo, ambra atd.atd. a zamilovala se.

Pokračovat ve čtení

Jak nevyhořet ve své ženskosti?

Na páteční akci Muži a Ženy jsem ne zcela odpověděla na dotaz, co dělat, když jsem jako žena sama s dětmi a musím tedy zvládat i mužské aktivity jako je mít v pořádku auto, vyměnit žárovky, koupit správný olej do sekačky atd.?
A tak to dělám nyní.
 
Ano, pokud jsem jako žena sama, ocitám se najednou před nelehkými úkoly, které mi nečiní žádnou radost, dosti mě otravují a hlavně mě, jako ženu vyčerpávají.
 
Ale pokud vozím děti do školy autem a chci to tak mít nadále, je jasné, že tyhle, pro ženy otravné úkony, jako dát auto do servisu, aby bylo ok, když v něm tedy vozím děti i sebe, musím a chci. Co tedy s tím? Jak nevyhořet ve své ženskosti?
 

Pokračovat ve čtení