Vůně pro královny

Byl to můj první parfém. Vybrala jsem si ho v době, kdy jsem se rozcházela s mým tehdejším partnerem, otcem našeho dítěte. Věděla jsem, že naše cesty společného soužití se musí rozejít. Uvědomovala jsem si to každou buňkou svého těla, ale přesto bylo rozhodnutí – hlavně díky malému synovi – nesnadné. 

Byla trefou do černého. Rozvoněla se tak mocně, že mě to v jednu chvilku skoro porazilo a udělalo se mi i fyzicky špatně. A já si řekla: ano, je to ohromná síla, ale já jí vstřebám a bude mi pomáhat na cestě životem.

Vnímáte tu paralelu? Když něco musíte udělat, ale máte v sobě ještě kus nejistoty a třeba i bolesti, ale víte, že nemůžete jinak… tak vás to málem porazí. Ale pak jdete! A třeba i proti zarytým konvencím.

Tuhle první Královnu mám dodnes. To je také perfektní, je to investice na roky! Vpije se vám do kůže a stačí jen velmi malé množství, aby vás provázela celý den.

Dokonce při prvním setkání s ní dochází k tomu, že si jí vyzkoušíte, večer se umyjete a druhý den jí ještě cítíte. Nesmírně posiluje a vede k pocitům silné kompetence, že to prostě zvládnete a ještě s grácií.

P.S. U toho mého parfému byl fór ještě v tom, že ho můj bývalý partner zaplatil, ač věděl, že už z toho nic mít nebude. Slíbil mi k Vánocům parfém – a o půl roku později jsem se o něj přihlásila. Říkáte si: To je ale potvora. A já říkám: Královna!