Vůně pro královny

Byl to můj první parfém z dílny mistra Muzafiho. Vybrala jsem si ho v době, kdy jsem se rozcházela s mým tehdejším mužem, otcem našeho dítěte. Věděla jsem, že naše cesty společného soužití se musí rozejít. Uvědomovala jsem si to každou buňkou svého těla, ale přesto bylo pouto – hlavně díky malému synovi – velmi silné. 

Byla trefou do černého. Rozvoněla se tak mocně, že mě to v jednu chvilku skoro porazilo a udělalo se mi i fyzicky špatně. A já si řekla: ano, je to ohromná síla, ale já jí vstřebám a bude mi pomáhat, ne mi škodit.

Vnímáte tu paralelu? Když něco musíte udělat, ale máte v sobě ještě kus nejistoty a třeba i bolesti, ale víte, že nemůžete jinak… tak vás to málem porazí. Ale pak jdete třeba i proti zarytým konvencím.

Tuhle první Královnu mám dodnes. To je také perfektní, je to investice na roky! Vpije se vám do kůže a stačí jen velmi malé množství, aby vás provázela celý den.

Dokonce při prvním setkání s ní dochází k tomu, že si jí vyzkoušíte, večer se umyjete a druhý den jí ještě cítíte. Neumím to sama racionálně dobře vysvětlit, ale zkrátka jsem právě s těmito vůněmi měla jsem  velmi nevšední spirituální zážitek před x lety a spojily jsme se. A od té doby mně a ženě, jež si pro některý přijde, zcela jasně říká, o co zde kráčí. Co je třeba posílit na její cestě.

P.S. U toho mého parfému byl fór ještě v tom, že ho můj bývalý partner zaplatil, ač věděl, že už z toho nic mít nebude. Slíbil mi k Vánocům parfém – a o půl roku později jsem se o něj přihlásila. Říkáte si: to je ale potvora. A já říkám: Královna!