Je jaro. Holky chodí venku „s“ i „bez“:-)

Začalo nám jaro a já ve své praxi zaznamenávám zvýšený počet nespokojených žen se svým vzhledem. K naší ženské přirozenosti totiž patří, že se chceme líbit, takže ne milá čtenářko, není to nic povrchního, je to naší hlubokou součástí stejně jako například mateřství. 

Stejně tak ale k balíčku toho, co vnímáme, my ženy, jako krásné, patří zdravé sebeuvědomění, že taková jaká jsem jsem dostatečně dobrá.
Zvýšené nároky, které na sebe klademe, abychom si připadaly ucházející a úspěšné  a také celoživotní masáž opakem, nám snižuje přirozené sebevědomí.

Články o tom, co jíst, co nejíst, co si odpírat, kritické pohledy u bazénů poukazující na rivalitu a nízkou sebedůvěru, fotografie údajného ideálu na každém rohu, život bez ocenění a pochvaly zaměřený na chyby a nedostatky to vše a mnohem více nás vzdaluje od vnitřního pocitu spokojenosti a přitažlivosti.

Pokud kolem sebe stále vidíš návody na to, jak by jsi měla být lepší, zvyšuje to tvůj pocit nedostatečnosti. Co tedy s tím? Jak z toho začarovaného kruhu vystoupit a začít pěstovat trvale udržitelný a smysluplný vztah sama se sebou? Jak se začít mít opravdu ráda, přestat krmit vlastní kritiky a najít si sama k sobě pozitivní vztah?

Napadlo tě třeba se někdy pohladit? Vyjádřit si úctu, poděkovat svým nohám, že tě nesou tam, kam potřebuješ každý den a nereptají? Pohladit své ruce a říct jim, že na to kolik každý den vykonají práce, vypadají vážně skvěle? O tom, že se na sebe můžeš usmát ráno do zrcadla jsi už možná někdy slyšela, ale šla a skutečně jsi to udělala? A co by se stalo, kdyby jsi k tomu připojila i vlídné pohlazení a jemné oslovení?

Po dotyku prahne téměř každý a každý v naší společnosti v tomto ohledu zažíváme deficit. Jednou z velice léčivých praxí, která trvale mění postoj k nám samým a učí nás dobrému pocitu sama ze sebe je právě hlazení a objetí.
Čili ne, nebudu ti radit co a jak si odpírat, ale naopak doporučím vlídnost a sebelaskavost, změnu úhlu pohledu.

Možná si totiž vůbec nemyslíš, že máš hezké vlasy, ale co tak hrozného by se stalo, kdyby si si to jen zkusila říct? Co by se stalo, kdyby si si dovolila jednou sama sebe ocenit? Zkrátka to zkus a uvidíš, co u toho budeš vnímat. Pokud  ti milá slova opravdu nepůjdou přes pusu zvol nějaká neutrální. Tím může být právě již výše zmíněné poděkování.

Setkávám se s mnoha vlivnými a úspěšnými ženami, některé z nich jsou krásky, které nás reprezentují i ve světě a věř mi, že všechny řešíme podobné potíže…tedy do doby než samy se sebou navážeme laskavý vztah.

Možná, že už jsi někdy slyšela o tom, že vztah k sobě samé je ten klíčový, ten jež formuje i všechny naše další vztahy, jak obchodní tak partnerské a rodinné.
Určitě, o tom se píše, ale dokud nepřejdeš k praxi a nevyzkoušíš to, v tomto případě, tak říkajíc na své vlastní kůži, jsou ti takové příspěvky stejně tak k ničemu jako ty o dietách.

Základem úspěchu je praxe.
Přeji ti krásné jaro, léto, podzim i zimu plné uvědomění tvé vlastní osobitosti, charismatu, přínosu, snížení nároků sama na sebe a milého propojení se s vnitřním pocitem, že to, jaká jsi, opravdu bohatě stačí.

Poruč si!

  Na co nejvíc se zaměřuješ v tomto období?
 Čemu věnuješ nejvíc pozornosti?
 Co krmíš a přiživuješ v této době?

Miluješ „co by kdyby“ narůstající do obřích rozměrů?
Umíš pracovat se svými myšlenkami a přestat živit strachy a nejistotu?

Pokud ne začni tak, že si poručíš.
Prostě řekni otrávené myšlence (a klidně i máchni rukou) zmiz, jdi do háje nebo dost!
A zaměř se na cokoliv KONSTRUKTIVNÍHO a to DĚLEJ.

Pokud tě nic nenapadá tak si polož otázku: Co by mi pomohlo? Nebo co dlouho odkládám a prospělo by mi se do toho pustit?
Pokud stále nevíš, můžeš jít uklízet, to je dostatečně konstruktivní vždy 

V případě potřeby volej, piš, jsem tu pro tebe.
Společně to zvládneme.

Jistě si již něco náročného zažila, vzpomeň si, zvládla si to!

Dnes bych ráda připomněla naše kompetence.

Vrať se do minulosti a vzpomeň si na nějakou náročnou situaci, které si již musela čelit, jak se ti do toho třeba nechtělo, jak si to oddalovala, ale rozpomeň se na to, že si to nakonec ZVLÁDLA a jak si se cítila potom
Bezvadně, že?

Ano, zvládla si již nejednu nelehkou životní situaci a možná se historie opakuje, ale víš co, zvládneš to i teď. 

Pomož si tím, že oživíš svou paměť a celý svůj systém a vrať se do pocitu síly a jistoty a z něj vycházej dál.

Zmákneme to 

Zamiluj se do svého života ještě dnes

 Juhůůůů tak takové zprávy po konzultaci dostávat prostě chceš!

„Baaaaaro, cele tělo mám doslova zalité spokojenosti 🥰🥰🥰to je úžasný pocit♥️♥️♥️jsi poklad!!!!!!“

Tak ono taky s některými lidmi je radost pracovat, protože se skutečně posunout chtějí, že 
I když já mám štěstí (také díky nastavené ceně) na ženy, které to se sebou myslí vážně a chtějí žít nově a lépe!

Tahle kočka byla dva roky v háji a depresivních stavech po blbý události, kdy se jí zhroutil svět…scházíme se online po 14 dnech od začátku dubna a je to nový člověk a jsem absolutně šťastná, že můžu být u její proměny a každé sezení nám jede oběma husina, jaká je to KRÁSNÁ síla a jaké dělá pokroky. MILUJU!

Zamilujte se do svého života, kočky, to je klíč.
Právě TEĎ i když se ti zdá, že spokojená být nemůžeš nebo tě trápí obavy, strachy a jiné nepříjemné pocity.
Můžeš se spojit s pocitem vděčnosti a propojit se s láskou s tím, co už máš a vůbec to není samozřejmost(!) a to teplo rozvést po celém těle a nebo se jím nechat zaplavit.

Nebo si představit svůj život jako čáru a dívat se na ní shora a dát si na ni světelné body životních událostí minulosti a nasázet si tato světýlka i do budoucnosti. Ideální je, když celá ta čára září – a protože toho někdy lidé ještě nejsou schopni a lpí na křivdách a zraněních minulosti tak si tu čáru oddaluj..jako kdybys letěla nad ni výš a výš a ona ta světýlka s větší vzdáleností splynou a neuvidíš nic jiného než zářící čáru tvého života 

Zamiluj se do toho, co právě teď prožíváš a jak úžasný máš život, je to snadné, opravdu stačí jen chtít.
Protože když miluješ co máš, neměnila by si ani milimetr z minulosti, protože by si věděla, že tě to dostalo právě sem a to je fantastická přítomnost, protože ty to tak zcela jasně cítíš v těle, srdci, bříšku, nohách, dokonce i mysli atd.

Je to volba a taky hra.
Je tvoje volba pokud zůstáváš napruzená z toho, co se ti stalo před třemi roky a je tvoje volba se nad to povznést.
Je volba zda si sama se sebou zahraješ hru a prostě zkusíš milovat to co je a nebo ne.
Je tvoje volba zda chceš mít tělo zaplavené endorfiny a serotoninem a děláš si to sama tím, že jsi šťastná jen tak bez příčiny a je tvoje volba setrvávat v nízkých pocitech.

Dnes jsi svobodná a je tvoje volba jaké rozhodnutí každý den činíš.
Je volba, chtít od života něco víc a mít se líp.
Je volba zvolit změnu a nový život.
Je to tvoje volba.

P.S. Můžeme bojovat s temnotou…a nebo prostě rozsvítit 

Potřebuješ svolení?

Zlatíčka,
v poslední době jsem se opakovaně setkala s tím, že chcete povolení, svolení, potvrzení toho, že to, jakým způsobem se rozhodujete nebo co cítíte je správné.

Pokud je to i tvůj případ a jsi si někdy natolik nejistá, že hledáš potvrzení od vnější autority ve vnějším světě – což klidně může být, žádný stres, známe to všichni, řeknu ti úplně to samé, co říkám ženě, kterou vidím před sebou, když tohle řešíme.

„Potřebuješ svolení, povolení, potvrzení?
TAK SI HO DEJ.“
  

Jednoduché, že? Tak ještě si na to vzpomenout až se v takové situaci ocitneš a UDĚLAT TO.

Uvidíš, uleví se ti. Možná se poprvé budeš cítit divně, provinile, stále nejistě,ohlížet se, jestli tohle jako vážně smíš, ale za každým, kdy se rozhodneš pro sebe a že jsi to ty, kdo řídí tvůj život se to zlepší a časem si to zvnitřníš.

Kolik ti je let? Kdo má právo řídit ti život a nebo ti do něj mluvit? Kdo je tady bůh, aby měl jasný návod (nebo fujky fujky, soud) právě na tebe? Kdo tvoří tvou jedinečnou osobnost i realitu?

Jenom TY.

Tak pusu a odvahu do dnešního dne všem tápajícím se svým sebevědomím…taky jsem taková bývala 

Tvá mysl si vždy vybere drama, pokud ji nezkrotíš.

Tak jsem trošku smutně minulý týden koukala na to, jak rapidně ubyla sledovanost mé stránky.
No jo no, korona drama má sílu a lidská mysl dramata miluje! 

Tím nijak nesnižuji závažnost situace, jen poukazuji na to, že pokud bude mít průměrná mysl možnost volby mezi sledováním „krváku“ a květinek na záhonu, s vysokou pravděpodobností vyhraje „krvák“ místo pohodičky.
Pohoda je nudná, statická, nic se v ní neděje, kdežto drama! Jaj, tam to vře, tam se to přece všechno děje, hurá, mám zase co řešit,abych náhodou něco nezmeškala, řekne si mysl. A počkej, jaké z toho ještě dokážu vymyslet brutální zabijácké scénáře navíc, to bude pošušňáníčko! Hollywood hadr!

Možná, když k sobě budeš upřímná, to vzalo trochu i tebe. Ok, tak jsi informovaná, dobrý. Ale potřebuješ to dál? OBZVLÁŠŤ KDYŽ NENÍ VE TVÉ MOCI OVLIVNIT, co s epidemií jako takovou bude dál?

CO SE ZAČÍT ZPÁTKY ZAMĚŘOVAT NA TO CO SMYSL MÁ A CO OVLIVNIT MůŽEŠ – tedy NA SEBE.
Na sebe, své pocity, své postoje, své reakce.

Takže: Jak to zvládáš? Mohu ti být s něčím nápomocná? Jak se cítíš v nově nastalé situaci?
Umíš na to, co se děje nahlížet jako na příležitost a tvořit si tak svůj zdravý svět, kde se cítíš silná a mocná, protože jsi to ty kdo rozhoduje o tom, co se ve tvém světě stane, jsi kompetentní a zodpovědná a nebo máš tendenci utíkat od sebe, kritizovat a vinit ostatní, cítit se ohrožená a v nebezpečí?
Obojí je v pořádku, jen s tou druhou polohou ti mohu výrazně pomoci.
Pokud patříš do prvního balíčku, nejspíše jsi moje bývalá klientka a já ti gratuluji k tomu, jak skvěle jsi vzala do rukou svůj vlastní život.

Lucka, Terka, Martina, Maruška, Zuzka, Simona a dalších deset žen pojalo tuto situaci jako příležitost a spojily se se mnou na individuální konzultace za skvělých podmínek, které jsem nabídla a které stále platí. A to dobrovolný příspěvek a reference.

Řešily jsme nízké sebevědomí, velký strach a obavy z budoucnosti, minimální přijetí sebe sama, velkou nerozhodnost a nejistotu, také péči o 91 letou babičku, nedořešený parazitický vztah, změnu zaměstnání v této době, umění naslouchat sama sobě a umět to následně vykomunikovat, nenechat na sobě dříví štípat, konfrontaci s šéfkou, vztek kvůli pocitu nespravedlnosti a další a další témata.

Pokud mohu nyní pomoci i tobě, neváhej a ozvi se mi, pro mě je to srdeční záležitost.

Dále nabízím zcela zdarma ženská skupinová setkání každý pátek od 18h. I sem se můžeš připojit a zazdrojovat se, jen se mi ozvi, pošlu ti odkaz.

To je to, co mohu pro sebe i pro tebe po pracovní stránce dělat já – a tak to dělám.

Co můžeš pro svou pohodu a dobré pocity dělat ty? Pokud to víš tak to dělej 
Ano i takhle jednoduché to na světě může být.
Heuréka! 

 

Tohle mě potěšilo, děkuji Maruško.

Tak tohle, tohle mě teda extra potěšilo a víte proč?
Protože i v tomhle období si jedna žena dala práci s tím, poslat mi svoje dojmy čili vlastně referenci na parfém, který u mě zakoupila těsně před karanténou. Znamená to totiž, že je pro ni opravdu důležitý a výjimečný.
Co tedy Maruška říká:

„Divoženka ,
vůně pro mne symbolem radosti , hravosti , sebevědomí , nespoutanosti prozáří každý můj den 🌞ta vůně jsem ja moje povaha svobodná duše Miluji ji během dne jak se měním já mění se i vůně , zvláštní jak na ni reagují lidi i muži budí pozornost , muži jaksi ožijí …. a chovají se velmi zvláštně 😁nečekaně… galantnost , úsměv . A v okolí i ten největší pesimista a bručoun roztaje. A já přestavám se stresovat , tady a teď je vše Ok…., vnímám jako by vůně podpořila mne samotnou přesně taková jsem svobodná , nespoutaná, říkám si co chci dělám si co chci a miluju krásu , muže , život je to jízda 🤗😁

Jo! Supeeer!

Já se tak těším až budu s vámi a s vůněmi opět moci pracovat na živo.
Sice jsem již v tomto (velice kreativním) čase viděla upoutávku na online kurzy míchání parfémů, ale, do toho já teda nejdu.
Já se při našich vonných skupinách chci „sjet“ vůněma s vámi, smát se a užívat si ty neskutečný fígle, který s vámi tyhle vůně dělají, když si k nim přivoníte.
V tom, co s vámi (a taky vaším bezprostředním okolí) dělají jsou totiž jedinečný a nepřekonatelný 😍

www.barborakravcikova.cz

LAST CALL a CALL TO THE ACTION!

LAST CALL a CALL TO THE ACTION!

Milé ženy, již pouze DO KONCE DUBNA máte příležitost přihlásit se na konzultaci ZA DOBROVOLNÝ PŘÍSPĚVEK.

Od 1.KVĚTNA přijímám konzultace již alespoň za 1500 Kč, což je stále 50% sleva oproti mojí klasické taxe.

Nemohu vám slíbit pohádkový život vedle prince s mnoha bílými koňmi pod kapotou v Karibiku bez práce, což je pro mnohé lákavá vidina, ale co vám zaručit můžu je to, že ten váš normální život, který je plný emočních houpaček a také nepříjemných situací ZAČNETE VÝBORNĚ ZVLÁDAT a přitáhnete si do něj to nejlepší, co jen jde.

S pohodou, klidem, nadhledem i humorem dokážete překonat své obtíže z minulosti a vytvořit si krásný život teď a tady a do budoucna.

Mně, stejně jako nikomu, se silné situace nevyhýbají. Žiji jak nejlépe umím a určitě jde vždy něco vylepšit, ale co jsem se naučila skvěle, je všechny případné překážky překonat a silnější jít vždy dál.
Pokud chcete získat sebejistotu a vládu nad svým životem, ale i nad těmi zátěžovými situacemi a k tomu sebelaskavost a osobitou záři a ryzí ženskost, pojďte do vaší osobní změny se mnou hned teď 🤩
Protože tu, tu vám zaručit 100% mohu!

Celou řadu pozitivních referencí naleznete na mých webových stránkách a nebo i zde na fb v sekci hodnocení.

www.barborakravcikova.cz

P.S. posílám foto od mého nového výtvoru – před bylo jenom jenom křoví a nálety za 10 let, dnes se začal rýsovat záhon.
A tak je to s každou prací i tou naší vnitřní – sebezaplevelenější a zarostlejší život se může proměnit při dostatečné a pravidelné péči v krásnou zahradu.
Jde jen o to chtít. (A navíc je to lepší -JEMNĚJŠÍ varianta než když tě krize donutí.)

Konzultace a online skupiny pro ženy do odvolání zdarma.

Holky, až do odvolání VEŠKERÉ PORADENSTVÍ ODE MNE ZDARMA!

Pokud si budete potřebovat popovídat, pozvednout na duchu, zasmát se spolu se mnou tak neváhejte a napište mi, domluvíme čas pro online setkání nebo telefonát. Povzbudit a podpořit + humorně odlehčit patří k mým přednostem a ráda je budu sdílet s kýmkoliv potřebným!

Také chci vytvořit online platformičku, kde se můžeme vídat face to face, ale protože jsem antitalent technický tak se musím nejprve s někým poradit nebo prostě zjistit jak na to  Nebo víte některá? Poradíte?

P.S. Znáte Solfeggio frekvence?
741 Hz je přímo proti bakteriím, virům a plísním. Můžete mít puštěno celý den potichu jako podkres. I další frekvence jsou léčivé, je to biochemiky ověřená skutečnost, najděte si tu svou 

P.S.2 mohu zaslat univerzální relaxace na snížení stresu a napětí a navození klidu i pro netrénované osoby! Napište mi o ně, sem příloha nelze vložit.

Pusu na dálku na tvou roušku 
Foto ilustrační z dob, kdy jsme mohli ven bez ní  Nicméně pokud nemusíte ven, prosím, nechoďte! Kvůli ohleduplnosti vůči slabším než jsme my samy. 💋

Rychlá pomoc

Ach jo, tak mě to nemine.
Téma strachu hýbe lidmi všude okolo.

Protože jsem v minulosti musela řešit úzkosti i panické ataky a také mnoho akutních i chronických krizových situací, naučila jsem se se svými strachy docela obstojně zacházet a ráda bych vám předala některé snadné tipy, jak obavy a strach zmírňovat.

1)Často se vás zde ptám, čím jste si udělaly radost a nebo co vám ji přináší. Po svých ženách chci, aby si vytvořily sepsaný seznam VŠEHO co jim dělá dobře a tzv.je vyživuje. Jsou to místa, osoby, činnosti, zvířata, vůně, věci, konkrétní hudba, oblíbené jídlo atd.atd. a chci, aby ho měly viditelně umístěný. A také, aby to, co si uvědomí, co nejčastěji dělaly! Daly svým radostem prioritu. Přínos zvyšování hladiny „pozitivních“ hormonů v těle snad nemusím objasňovat.

2) Doporučuji řízenou vizualizaci, relaxaci či meditaci (20min. denně skvělé). Bez toho bych se osobně neobešla, sestup do hladin alfa mi dříve pomáhal doslova přežít celý den. Mám široké portfolium takových meditačních cvičení a posílám je svým klientkám na email. Pokud máte zájem, nabízím v tomto čase, že vám je ZAŠLU TAKÉ. Napište mi emailovou adresu a já vám ji pošlu.

3) Orgasmus – myslím to vážně na té nejbazálnější úrovni odvádí napětí z těla, a strach v těle napětí vytváří dokonale , čím více ho z těla odvedete tím lépe  celkový blahodárný přínos pro fyziologii i psychiku si představit umíš a vystačíš si klidně sama.

4) Aktivně si uvědomuj, co vše si již zvládla a překonala, možná zavnímáš, že vše dobré i „zlé“, co život přináší, se děje ve vlnách a toto je také opět jen vlna, která bude mít svůj vrchol, ale opadne!

5) Z ranku vůní mohu doporučit:
kadidlo – odpoutává z hlavy, uklidňuje, nejstarší ingredience používaná pro odpoutávání se z Beta vln, (při spalování ničí bakterie), výrazně v parfému Kouzelnice , který také příliš hlavovým či vystresovaným dámám doporučuji nebo také parfém Vědma
vanilka -u většiny lidí navozuje pocit bazálního bezpečí a je to nejstarší relaxant světa (parfém Kouzelnice, Léčitelka)
citrusy – rozradostňují,energetizují, vytahují psychiku směrem vzhůru  (Divoženka, Princezna)
a na zvýšení sebejistoty a sebedůvěry a pocitu „To zvládnu“ je jasná Královna!

Dále jako EO a nebo spalovat můžete rozmarýnu (desinfekční), borovici a jiné jehličnaté dřeviny (usnadňují dýchání-při obavách se změlčuje, zkracuje dech a celkově se zužují tepny a úzkost je zde), případně cedr na pocit síly a jistoty.

6) Dále mě napadá, že mi můžete k nám domů svěřit své děti. Pro mě se situace nijak rapidně nezměnila a mohu vám být nápomocná i takto. Žijeme na Praze 6 poblíž hotelu Pyramida.

7) možná to vnímáte jako nicneříkající klišé, ale dívat se na věci z lepší strany, mně osobně zachránilo krk už mnohokrát

+ konzultace zdarma až do odvolání!

To je v rychlosti, co mě pro začátek napadlo, budu přemýšlet dál a zkusím svou pomoc více rozvinout online 

Přeji klidný večer 😇
P.S. Kdo stojíte o osvědčené relaxace,napište mi emailovou adresu, pošlu vám je + se nestyďte říct si, pokud potřebujete zaštítit dětičky, mám je ráda a ony mě také