top of page
40_y.jpg

Individuální konzultace

Staň se i ty charismatickou a zářivou ženou s vysokou osobní hodnotou.

Přijde ti, že jiné ženy jsou krásné, šťavnaté, sebejisté a tobě tahle jiskra chybí?

Chceš naplňující vztah ve kterém se cítíš šťastná a milovaná?

Jsi inteligentní a schopná žena a přes to se ti s muži nedaří tak jak by si si přála?

Objev svoje jedinečné kouzlo

⭐ Naučím tě vybudovat si pozitivní vztah k sobě samé, svému tělu a osobnosti.

⭐ Staneš se milující ženou s vysokou osobní hodnotou.
⭐ Ukáži ti tvé osobní ženské kouzlo, abys začala spokojeně zářit.

⭐ Naučím tě tvořit kvalitní partnerský vztah.
⭐ Vyřešíme vše co potřebuješ, co tě brzdí a drží v životě zpátky.
⭐ Naučíš se zase věřit sama sobě.
⭐ Získáš sebedůvěru i sebejistotu, stejně tak sebelásku a ženskou esenci.
⭐ Předám ti užitečné praxe na doma, které tě budou posouvat dál.

⭐ Získáš partnera svých snů.

vice informaci
Bara_individualni-konzultace.jpg

To jsem já, Bára

Expertka na charisma, ženskost a seznamování

Věřím, že každá žena má ohromný vliv na svoje okolí, pokud je sama se sebou spokojená, září a je napojená na ženskou moudrost a intuici. Neexistuje nic krásnějšího než šťastná žena, která propojí své srdce s rozumem.

 

Vím, že v sobě máš vše, co potřebuješ pro život i vztahy, jaké si přeješ. Pojďme to společně objevit a rozvinout.

Známe se z médií

logo-Moje_Psychologie.jpg
Logo-Ceska-televize_sirka.png
logo-headhunted.jpg
logo-whatnews.png
logo-zenyzenam.png
logo-flowee.jpg
logo_zenysro.png

Mé konzultace otvírají srdce i oči

Přečti si, co o mně a naší spolupráci říkají klienti

Reference Karolína Spurná

Karolína Spurná

„Kdyby kterákoli z vás tápala v sobě nebo v životě vůbec, existuje neuvěřitelná žena, která vás tím dokáže provést ladným způsobem. Ta témata někdy prostě dávají zabrat a je příjemné nebýt na to sama a padat do pečující náruče. :)

Bára Kravčíková je ta, která má srdce dokořán, ale moc dobře ví, co říct a dostat vás tam, kde potřebujete být. Ne kde chcete být, ale kde potřebujete být. Opravdu zásadní rozdíl. Její ženství a osobnost vás zavane tam, kde jste pravděpodobně ještě nikdy nebyly. Bude to jízda, ale bezpečná. :)

Reference Aleš Vavřinec

Aleš Vavřinec

„Bára je žena se vším, co k tomu patří. Vnímá a cítí to, na co my, chlapi, jsme už dávno zapomněli. A nejen, že to vidí, ale umí s tím také pracovat a svoje dary využívat ku prospěchu svému i druhých. Léčivý dotek. Rituály. Ženská témata. Konstelace. Jen malý výčet Bářiných aktivit, kterými obohacuje náš svět.“

reference.jpg

Lenka

„Bářino charisma si mě nečekaně přitáhlo na jedné úžasné akci a díky setkání s touto zářivou ženou se mi v životě nastartovaly nečekané změny. V létě se budu vdávat! Bára má velkou schopnost nacítit se na člověka a vytáhnout to podstatné. Je s ní moc hezky a radostně. Baru díky.“

Reference Zuzana Jandová

Zuzana Jandová (Miss ČR)

„Moje blízká přítelkyně a poradkyně Bára Kravčíková je specialistkou na mezilidské vztahy a především na vztah člověka k sobě samému. Můžete za ní přijít opravdu s jakýmkoliv tématem a ona vás velmi nenásilně, ale směle provede procesem vnitřní proměny a pochopení sebe samého i situace, ve které se nacházíte. 

Je to zkušená a moudrá žena, jež si osvojila poslání pomáhat lidem, ať mohou být sami se sebou a svým životem co nejvíce v harmonii.

Největší klientelou jsou ženy, které vede k probouzení jejich zapomenuté ženskosti a vše s ní spojené. Muži od ní odcházejí s pocitem, že už aspoň trochu víc těm ženám z jiné planety rozumí.

Reference Petra Štěpánková

Petra Štěpánková

Bára je mocná čarodějka! Naladí se na vaši vlnu a položí vám otázky, na které se vás nikdo nezeptal. Sálá z ní výjimečná, laskavá energie, která vám pomůže otevřít se a jít opravdu na dřeň. Konzultace u Báry jsou jako balzám na duši.

Reference Monika Mindeková

Monika Mindeková

Baru jsme potkala na ženském kruhu, kam byla pozvána jako hostka. Měly jsme obědovou přestávku, bylo krásně a seděly jsme venku. Najednou se tam zjevila Bára a mně spadla čelist. Takový nápor přirozené, nádherně čisté ženské energie, sex-appealu, sebedůvěry, sebehodnoty a sebelásky jsem snad v jedné osobě neviděla 😂 A říkám si, já chci taky ♥️ Jelikož jsem měla pocit, že to v sobě mám taky, ale je to někde Bůh ví kde 🤷🏼‍♀️

Takto začalo moje setkání a cesta s Baru. Ono se to slovy nedá pořádně popsat, ale byl to zážitek, jelikož si to pamatuji jako dnes. Ještě bych, po zkušenostech a sezeních u Barči, chtěla dodat a myslím, že tím vystihnu vše: Baruška je nekonečně kouzelná ♥️

Reference Veronika Šafaříková

Veronika Šafaříková

Doporučuji všem ženám i mužům, kteří potřebují podpořit, vyslechnout, poradit, bezpodmínečně přijmout, dodat odvahy či sebevědomí.

Bára má empatii, která překoná Vaše představy. Je to profesionál se srdečným přístupem. Budete nadšeni. Absolovovala jsem individuální konzultaci a ženský kruh a obojí bylo fantastické. Děkuji.“

vydrzel-michal.jpg

Michal Vydržel

„Barunka není o tom, že je s Vámi v momentě, kdy sedíte naproti ní, nebo jdete po ulici a povídáte si. 
Ne že by tak nebyla skvělá! To tedy je!
Báry hlavní síla je o její přítomnosti, kterou cítíte, i když s ní nejste. Když se ani nebavíte. Když o sobě neslyšíte dny, týdny. Protože nemusíte. Ona tam prostě je. 
Jako Váš anděl strážný, jako vaše přítelkyně. Neviditelná, a přitom neuvěřitelně přítomná.
Dodávající klid, otevírající vaší duši, Barunka ve Vás nechá vždy kus sebe – zvídavost, radost, a hlad po hledání pravdy.

Reference Bedřiška Žufanová

Bedřiška Žufanová

„Bára je profesionálka, se kterou se nenudíte. Stejně tak jako je veselá, je ale i přímá a jde do podstaty problémů. Dělám velmi podobnou práci, a tak potřebuji občas vhled jiné kolegyně. S Bárou jsem se během dvou setkání posunula o míle daleko.

Srdečně doporučuji.“

Rezervuj si konzultaci

Pojďme společně objevit to, co ti brání být ženou s vysokou osobní hodnotou.

objednavka

Konzultace

Jednorázové setkání

nad tvým tématem.

60 minut – 10.000 Kč

Balíček konzultací

Když potřebuješ své téma prozkoumat intenzivněji. *

3× 90 minut – 30.000 Kč

* BONUS K BALÍČKU KONZULTACÍ: Jsem ti k dispozici i v čase mezi konzultacemi. Stačí napsat a pomohu ti, posdílím vhledy a odpovím na vše, co potřebuješ, aby si se dostala k vysněnému cíli.

Udělej radost poukazem

Daruj individuální konzultaci své kamarádce, mamince, kolegyni nebo jiné ženě, které chceš udělat radost hodnotným dárkem.

bottom of page