top of page
40_y.jpg

Individuální konzultace

Staň se i ty charismatickou a zářivou ženou s vysokou osobní hodnotou.

Přijde ti, že jiné ženy jsou krásné, šťavnaté, sebejisté a tobě tahle jiskra chybí?

Pořád o sobě pochybuješ a neposloucháš svou intuici?

Vyhovíš všem a na sebe ti už nezbývá čas?

Objev svoje jedinečné kouzlo

⭐ Naučím tě vybudovat si pozitivní vztah k sobě samé, svému tělu a osobnosti.
⭐ Ukáži ti tvé osobní ženské kouzlo, abys začala spokojeně zářit.
⭐ Vyřešíme, co potřebuješ, co tě brzdí a drží v životě zpátky.
⭐ Naučíš se zase věřit sama sobě.
⭐ Získáš sebedůvěru i sebejistotu, stejně tak sebelásku a ženskou esenci.
⭐ Předám ti užitečné praxe na doma, které tě budou posouvat dál.

vice informaci
Bara_individualni-konzultace.jpg

To jsem já, Bára

Expertka na charisma, osobitost a ženskost.

Věřím, že každá žena má ohromný vliv na svoje okolí, pokud je sama se sebou spokojená, září a je napojená na ženskou moudrost a intuici. Neexistuje nic krásnějšího než šťastná žena, která propojí své srdce s rozumem.

 

Vím, že v sobě máš vše, co potřebuješ pro život i vztahy, jaké si přeješ. Pojďme to společně objevit a rozvinout.

Známe se z médií

logo-Moje_Psychologie.jpg
Logo-Ceska-televize_sirka.png
logo-headhunted.jpg
logo-whatnews.png
logo-zenyzenam.png
logo-flowee.jpg
logo_zenysro.png

Mé konzultace otvírají srdce i oči

Přečti si, co o mně a naší spolupráci říkají klienti

Reference Lenka Gřundělová

Lenka Gřundělová

„Bářino charisma si mě nečekaně přitáhlo na jedné úžasné akci a díky setkání s touto zářivou ženou se mi v životě nastartovaly nečekané změny. Bára má velkou schopnost nacítit se na člověka a vytáhnout to podstatné. Je s ní moc hezky a radostně. Baru díky.“

Reference Aleš Vavřinec

Aleš Vavřinec

„Bára je žena se vším, co k tomu patří. Vnímá a cítí to, na co my, chlapi, jsme už dávno zapomněli. A nejen, že to vidí, ale umí s tím také pracovat a svoje dary využívat ku prospěchu svému i druhých. Léčivý dotek. Rituály. Ženská témata. Konstelace. Jen malý výčet Bářiných aktivit, kterými obohacuje náš svět.“

Reference Monika Mindeková

Monika Mindeková

Baru jsme potkala na ženském kruhu, kam byla pozvána jako hostka. Měly jsme obědovou přestávku, bylo krásně a seděly jsme venku. Najednou se tam zjevila Bára a mně spadla čelist. Takový nápor přirozené, nádherně čisté ženské energie, sex-appealu, sebedůvěry, sebehodnoty a sebelásky jsem snad v jedné osobě neviděla 😂 A říkám si, já chci taky ♥️ Jelikož jsem měla pocit, že to v sobě mám taky, ale je to někde Bůh ví kde 🤷🏼‍♀️

Takto začalo moje setkání a cesta s Baru. Ono se to slovy nedá pořádně popsat, ale byl to zážitek, jelikož si to pamatuji jako dnes. Ještě bych, po zkušenostech a sezeních u Barči, chtěla dodat a myslím, že tím vystihnu vše: Baruška je nekonečně kouzelná ♥️

Reference Zuzana Jandová

Zuzana Jandová (Miss ČR)

„Moje blízká přítelkyně a poradkyně Bára Kravčíková je specialistkou na mezilidské vztahy a především na vztah člověka k sobě samému. Můžete za ní přijít opravdu s jakýmkoliv tématem a ona vás velmi nenásilně, ale směle provede procesem vnitřní proměny a pochopení sebe samého i situace, ve které se nacházíte. 

Je to zkušená a moudrá žena, jež si osvojila poslání pomáhat lidem, ať mohou být sami se sebou a svým životem co nejvíce v harmonii.

Největší klientelou jsou ženy, které vede k probouzení jejich zapomenuté ženskosti a vše s ní spojené. Muži od ní odcházejí s pocitem, že už aspoň trochu víc těm ženám z jiné planety rozumí.

Reference Petra Štěpánková

Petra Štěpánková

Bára je mocná čarodějka! Naladí se na vaši vlnu a položí vám otázky, na které se vás nikdo nezeptal. Sálá z ní výjimečná, laskavá energie, která vám pomůže otevřít se a jít opravdu na dřeň. Konzultace u Báry jsou jako balzám na duši.

Reference Bedřiška Žufanová

Bedřiška Žufanová

„Bára je profesionálka, se kterou se nenudíte. Stejně tak jako je veselá, je ale i přímá a jde do podstaty problémů. Dělám velmi podobnou práci, a tak potřebuji občas vhled jiné kolegyně. S Bárou jsem se během dvou setkání posunula o míle daleko.

Srdečně doporučuji.“

Reference Veronika Šafaříková

Veronika Šafaříková

Doporučuji všem ženám i mužům, kteří potřebují podpořit, vyslechnout, poradit, bezpodmínečně přijmout, dodat odvahy či sebevědomí.

Bára má empatii, která překoná Vaše představy. Je to profesionál se srdečným přístupem. Budete nadšeni. Absolovovala jsem individuální konzultaci a ženský kruh a obojí bylo fantastické. Děkuji.“

vydrzel-michal.jpg

Michal Vydržel

„Barunka není o tom, že je s Vámi v momentě, kdy sedíte naproti ní, nebo jdete po ulici a povídáte si. 
Ne že by tak nebyla skvělá! To tedy je!
Báry hlavní síla je o její přítomnosti, kterou cítíte, i když s ní nejste. Když se ani nebavíte. Když o sobě neslyšíte dny, týdny. Protože nemusíte. Ona tam prostě je. 
Jako Váš anděl strážný, jako vaše přítelkyně. Neviditelná, a přitom neuvěřitelně přítomná.
Dodávající klid, otevírající vaší duši, Barunka ve Vás nechá vždy kus sebe – zvídavost, radost, a hlad po hledání pravdy.

Reference Karolína Spurná

Karolína Spurná

„Kdyby kterákoli z vás tápala v sobě nebo v životě vůbec, existuje neuvěřitelná žena, která vás tím dokáže provést ladným způsobem. Ta témata někdy prostě dávají zabrat a je příjemné nebýt na to sama a padat do pečující náruče. :)

Bára Kravčíková je ta, která má srdce dokořán, ale moc dobře ví, co říct a dostat vás tam, kde potřebujete být. Ne kde chcete být, ale kde potřebujete být. Opravdu zásadní rozdíl. Její ženství a osobnost vás zavane tam, kde jste pravděpodobně ještě nikdy nebyly. Bude to jízda, ale bezpečná. :)

Rezervuj si konzultaci

Pojďme společně objevit to, co ti brání být ženou s vysokou osobní hodnotou.

objednavka

Konzultace

Jednorázové setkání

nad tvým tématem.

60 minut – 5.000 Kč

Balíček konzultací

Když potřebuješ své téma prozkoumat intenzivněji. *

3× 90 minut – 15.000 Kč

* BONUS K BALÍČKU KONZULTACÍ: Jsem ti k dispozici i v čase mezi konzultacemi. Stačí napsat a pomohu ti, posdílím vhledy a odpovím na vše, co ti přijde k řešenému tématu v praxi.

Udělej radost poukazem

Daruj individuální konzultaci své kamarádce, mamince, kolegyni nebo jiné ženě, které chceš udělat radost hodnotným dárkem.

bottom of page