top of page
Kurz Jak na muže

ONLINE WORKSHOP PRO NEZADANÉ ŽENY

Jak na muže

Praktické, jednoduché a hlavně účinné tipy, které ti pomohou zaujmout a okouzlit muže tvých snů.

Svět je plný mužů, kteří jsou skvělí a touží po partnerství.
Stejně jako ty.

Možná máš ale jinou zkušenost...

Seznamuješ se s muži, kteří z ničeho nic ztrácí zájem a mizí,
n
ebo musíš zmizet ty, protože to prostě nefunguje. Zkoušíš to znovu a znovu a znovu... 

Dějí se ti stále ty stejné věci, protože děláš stále ty stejné chyby.

Je možné, že o nich ale ani nevíš.

Tvoje vztahy jsou ve tvých rukách
Jsi to ty, kdo hlavně na začátku určuje, jak to mezi vámi bude. Jestli se k tobě bude muž chovat neomaleně, bez respektu, nebo tě bude nosit na rukou...

Staň se ženou s vysokou osobní hodnotou

⭐ Jak být pro muže nesmírně přitažlivá díky rozvíjení ženské energie. 

⭐ Jak zůstat nohama na zemi, když se ti líbí, a používat hlavu, což je také přitažlivé.

⭐ Co mužům sděluješ svým chováním a jak to sladit s tvým záměrem (často totiž děláš opak toho, co si přeješ docílit).

⭐ Jak správně rozumět tomu, co ti svým chováním muži sdělují.

⭐ Jak na mužovo chování reagovat žensky a moudře, aby tě vnímal jako ženu s vysokou osobní hodnotou a měl o tebe dlouhodobý a opravdový zájem.

vice informaci
Bara_individualni-konzultace.jpg

To jsem já, Bára

Expertka na charisma, ženskost a seznamování

Věřím, že každá žena může žít v úžasném naplňujícím vztahu, kde bude milována a hýčkána svým mužem. Stejně tak, jako ona bude činit šťastným jeho. A je to opět ona, kdo určuje, že to právě takhle bude. Nevěříš?

Napoj se na svou ženskou moudrost a intuici.

Buď i ty milující, laskavá, šťavnatá, zářivá a spokojená žena. Nic víc pro ženu ani muže na světě není.

 

Tak přijď a já ti ukážu, jak ji v sobě probudit.

Známe se z médií

logo-Moje_Psychologie.jpg
Logo-Ceska-televize_sirka.png
logo-headhunted.jpg
logo-whatnews.png
logo-zenyzenam.png
logo-flowee.jpg
logo_zenysro.png

Jak mé zkušenosti otvírají srdce i oči

Přečti si, co o mně a mém know-how říkají účastnice kurzu

kolarova-zuzana.jpg

Zuzana Kolářová

„Buduji si nové základy sebedůvěry, i důvěry v muže, a přiznávám, že někdy to nejde úplně samo. O to více jsem vděčná za společné setkání "Jak na muže" pod křídly Báry. Uvolněná atmosféra v krásném prostředí, protkaná nadhledem, humorem, úctou, podporou a porozuměním, otevírá srdce každé ženy, která se rozhodne pozvat si do svého života "To Nejlepší!". Obohatil mě příběh každé ženy v místnosti a ukázal mi sílu proměny, že pokud se podíváme na muže optikou nezraněné ženy, milujeme muže přirozeně, bez překážek.
Bára dokazuje, že výběr toho "Pravého" nemusí být cesta náročná, jen správně vědět "jak na to." A ten recept si můžeš vybrat i ty. Doporučuji.“

reference.jpg

Lenka

„Děkuji za nádherný seminář plný uvolnění, legrace, ženské energie a moudrosti. Dosud jsem byla hodně v mužské energii, toto naprostá bomba.
Cítím se nabitá ženskou energií, lidé to vnímají a komentují. Muži mě vidí! A já teď vím, jak na to, abych je hned neodradila. Díky, a chci pokračování!“

reference.jpg

Elina

„Už dlouho nemám opravdový vztah s mužem mých snů. Byla si pro mě inspirací a motivací upřímně se podívat na sebe a zamyslet se, co já chci pro sebe a svůj život v nejlepším případě. Zkusím konečně seznamování přes Internet, začnu častěji randit a já budu ta, která vybírá!

Děkuju, Báro, za sdílení, upřímnost a otevřenost, které jako klíč otevírají opravdu v hloubi srdce každé ženy touhu být milována a být šťastná!“

reference.jpg

Barbora

Velmi příjemné, elegantní setkání v kruhu žen na úrovni. Bylo to hustý! Všechny informace až do nejmenších detailů postupně vytvořily síť, která zachytí každou z nás při pochybnostech o chování na prvních schůzkách – randíčkách. A to všechno s maximálním respektem k mužům jako vysoce kvalitním bytostem. Žádné stereotypy, žádné hloupé vtipy, ani černobílé vidění situací.

Bára byla schopna celé čtyři hodiny velmi samozřejmě a s lehkostí udržet prostor pro koncentraci na téma a zároveň nám každé jednotlivě věnovat svou plnou pozornost a osobní radu, která sedla!

Všechny jsme odcházely s vibrací, že jsme hodné jen toho nejlepšího, a že existují přehršle mužů, kteří touží po tom samém – po nás. A myšlenky, jak známo, přitahují realitu... Abychom našeho nastavení na maximum využily, dostaly jsme mailem ještě další bonusové materiály a podpůrnou skupinu na Whatsapp.

Děkuji za příjemně strávený půlden v Praze :-)!"

reference.jpg

Ludmila

„Na Bářin kurz jsem přišla hlavně proto, že jsem se cítila pro muže neviditelná a já sama jsem nepoznala, zda se jim opravdu líbím nebo ne. Přestože jsem na kurz nepřišla s konkrétním očekáváním, odnáším si hlavně uvědomění, že opravu jen „nevidím a neslyším“. A také že není potřeba tolik mluvit a více se zaměřit na ženskost, třeba právě v oblékání. Doporučuji každé ženě, které chce vědět, jak se přitažlivě chovat na seznamkách a při randění.

Cernikova-Eva-reference.jpg

Eva Černíková

Přišla jsem na kurz ze zvědavosti a také, protože jsem chtěla znát, jak si k sobě přitáhnout člověka a partnera, který by se mi líbil. Co mohu já udělat pro to, abych se neseznamovala naslepo, ale abych tušila, co chci a potřebuji, aby to ladilo.

Díky kurzu jsem si ujasnila vlastní požadavky, donutilo mě to zamyslet se, které situace si chci do života vybírat a co chci prožívat. Kurz mi dal naději i konkrétní tipy, co zlepšit. Navíc jsem tam poznala spoustu skvělých žen, což mě překvapilo úplně nejvíce. Atmosféra byla velmi přátelská a uvolněná. Bára je velmi charismatická a sálá z ní ženská energie. Oceňuji její styl komunikace, umí říct věci otevřeně, ale s citem.

svobodova-katerina.png

Kateřina Svobodová

„Bára je prostě úžasná a fascinuje mě, jak to dělá, že jsou z ní chlapi celí paf. Na tomhle kurzu to svoje „tajemství“ prozrazuje.

A nejlepší je, že to vlastně není nic těžkýho, ani složitýho. Jen my, ženy, to buď nevíme, nebo netušíme, že právě na tomhle tolik záleží. Takže jestli si chcete ujasnit rozdílnost v komunikaci během seznamování a při randění, tohle je super začátek. Dozvíte se, kde děláte zbytečný chyby a tak si ničíte vztahy nebo přitahujete nevhodný partnery. Díky, Báro, za super praktický kurz.“

Rezervuj si místo na workshopu

Zvu tě na ONLINE setkání v malé skupince žen, která sdílí společné téma úspěšného seznámení a touhu to jednou provždy vyřešit.

Jak na muže

ONLINE workshop pro nezadané ženy.
Praktické tipy pro úspěšné seznamování a probuzení tvého ženského charisma.

19. 4. 2024 od 18:00

Místo: doma u tvého PC

5.000 Kč

objednavka

Udělej radost poukazem

Daruj kurz Jak na muže své kamarádce, kolegyni nebo jiné ženě, která je nezadaná a touží po vztahu. Udělej jí radost hodnotným dárkem.

bottom of page