Když chceš létat a nebojíš se toho..

Dnes si povíme příběh o jedné krásce. Je to kouzelnice. Taková ta krásná kouzelnice. Čiší z ní radost, životní síla, vitalita a přitom má velmi hluboký zářivý pohled. Mladá duší ač toho spousty zažila. Výrazně napojená na vyšší světy a přece tak krásně doma, tady s námi na Zemi. Je velmi vřelá, hravá, člověk se s ní cítí v bezpečí. jakoby všechny starosti někam zmizely a zůstal jen ten vlídný klid, teplo a nezapomenutelná vůně.

O kom, že to mluvím? O zlatavé kouzelnici skryté ve flakónu. Má moc jako duch z Aladinovi kouzelné lampy. Jakmile se dostane do prostoru, změní se atmosféra a opravdu je možné si cokoliv přát a k tomu má člověk vnitřně takovou tu klidnou jistotu, že vše se opravdu uskuteční. Vlastně je to důvěra. Ano, to je to slovo. Důvěra. Vše je možné a já jsem tomu otevřená.

Kombinace kadidla a vanilky je totiž velmi mocná. Pryskyřice z kmene kadidlovníku patří k nejstarším vonným látkám světa, které naši předci používali ke spojení s Bohy. A co víc, tato tradice se zachovala dodnes. Již pět tisíc let nás tato vůně provází. V 1.století Římský spisovatel ve svých spisech uvedl, že obchodování s kadidlem udělalo obyvatele Ománu jedny z nejbohatších lidí světa. 
Vzpomenete si na dary od Tří králů narozenému Ježíšovi?
Kadidlo, myrha a zlato.
V této době bylo kadidlo zlatu nadřazené. Jak hodnotou tak významem. A vanilka? Jedno z nejvíc „smyslových“ koření světa, která ve vteřině mění jakékoliv pocity na ty nejpříjemnější. Takzvaná vůně dětství a bezpečí. 
Omamný svět.

Není náhodou, že tuto vůni označuji jako kouzelnici, ony si jí také kouzelnice většinou vybírají. Nebo ona je? 
Tato vůně je o eleganci, noblese, vznešenosti. Je pro všechny, kteří nosí svoje jizvy hrdě, ale jejich srdce zůstalo vřelé i přes všechen bol světa. 
Zlatavá barva tekutiny přesně vystihuje pocity – teplé, hřejivé, příjemné, nasládlé.

Když také víš, že jemností dosáhneš daleko víc než bojem.
Když chceš létat a nebojíš se toho..