top of page

Čím vzbudit pozitivní zájem na seznamce?

Věděli jste, že pokud se chcete seznámit přes seznamku, nesmírně záleží na formátu, jakým to uděláte? Tedy přesněji CO o sobě sdělíte?

To, že si o vás lidé, kteří vás absolutně neznají, vytváří příběhy, názory, domněnky, postoje, soudí vás nebo je zaujmete pozitivně pouze dle fotografie a pár slov (často vytržených z kontextu), vidíte a zažíváte dennodenně na sociálních sítích... A že takovým lidem trvá jen pár sekund, aby byli odborníci na váš život nebo měli jasno v tom, jakým jste člověkem, jste si jistě všimli také. Proč myslíte, že by to na seznamce fungovalo jinak?

Buďte chytří a v pár sekundách zaujměte pozitivně tak, aby vám lidé chtěli věnovat pozornost.

 

Jak vzbudit pozitivní pozornost?

Potřebujete dvě věci.


1) Krásné, realistické fotky ze současnosti

Nejlépe kombinaci profesionálních fotek a obyčejných selfie. Nebo fotek, kde jste dobře vidět. Tím o sobě říkáte: starám se o sebe, záleží mi na mně, investuji do sebe. Jsem zvyklý na určitý standard. Ten nabízím a také požaduji.


Tímto krokem okamžitě tříbíte úroveň lidí, kteří o vás projeví zájem.

Do profesionálních fotografií se určitě vyplatí investovat. Upotřebíte je i na mnoha dalších místech, ať už jsou to již zmíněné sociální sítě, ale i CV apod., protože veškerá vaše veřejná aktivita JE SOUČASNĚ VAŠÍ VIZITKOU.

Nepřípustné jsou fotky s bývalými partnery. Logické? Ano. Byli jste ale někdy na seznamce? Takovými fotkami se to tam jen hemží.

Varianta kus špatně oříznutého partnera na fotce je rovněž tragická.

Něco takového o vás říká: Moc mi na tom nezáleží. Je mi vlastně jedno, koho budu mít vedle sebe, hlavně ať nejsem sám/a. Neinvestuji energii ani zájem, a když to nedělám při seznámení, nečekejte ode mě, že to kdy budu dělat ve vztahu.


Pokud máte potřebu zveřejňovat fotky s dalšími lidmi nebo jste někde četli, že na fotkách s více lidmi působíte společensky, vyvedu vás z omylu. Drtivá většina lidí vás ve shluku kamarádů neumí rozpoznat. Takové fotky bývají na obtíž, kladete druhému překážku hned na začátku a zájem automaticky opadá.2) Popisek aneb zde příběh buď končí nebo začíná


Lidé, kteří mají skutečný zájem o seznámení, popisky čtou.

Lidé, kteří se chtějí skutečně seznámit a zaujmout, si napíší popisek v tomto znění:


Miluji, když... Nebo: Miluji to a to...

Udělá mi radost vždy, když... Nebo: Udělá mi radost to a to...

Potěší mě...

Zasměji se u...

Mám rád/a to a to...


A TO JE VŠE! Maximálně ještě, když máte nějaké své specifikum, které vás charakterizuje, a chcete o něm dát vědět.


Žádné požadavky! Žádné historky o příšerných zkušenostech (ani v náznaku!). Žádné utrápené příběhy a skutečně nemusíte uvádět žádné další informace.

A opakuji, požadavky ne.


Chcete partnera, který vás vidí, vnímá, přijímá? Většina lidí touží právě po tom. Chtějí, aby je druhý měl rád a akceptoval takové, jací jsou. TAK SE TAK MUSÍTE UKÁZAT. A to hned.

 

Uvedu názorný příklad, ať si uděláte obrázek a navnímáte významný rozdíl.

  • Miluji pestrost a klid přírody. Dělají mi radost procházky se zastávkou nad skvělou kávou v krásném prostředí. Vždycky mě potěší horká čokoláda, poznávání nových míst, a když jsou šťastní i lidé okolo mě. Jsem požitkářka, často a nahlas se směji.

  • Z nedostatku možností hledám spřízněnou duši, které taky chybí láska a vše krásné. Muže s vyřešenou minulostí, který už ví, co chce. Měl by splňovat to, že je vyrovnaný, laskavý, zralý, nekuřák, má srovnané životní priority. Já 37/168, syn 11.Z prvního inzerátu na vás dýchne pohoda, easy going žena. Někdo, kdo působí mile a víte, že když ji pozvete do nákupáku na oběd, tak z toho nadšená nebude. Bude to člověk, který zvolí přírodu před městem, kvalitu před kvantitou a zřejmě pohodu a klid před adrenalinem. Záleží ji na druhých lidech, bude to otevřenější povaha se smyslem pro humor.


Z druhého typu inzerátu zcela spolehlivě víte, že daná žena je zoufalá a v zásadě nic jiného už vědět ani nechcete. Stačí vám to, odcházíte. Tento inzerát je reálný a text jsem si vypůjčila z jednoho seznamovacího portálu.


Funguje to stejně pro obě pohlaví. I muži píší, co požadují nebo věty typu „po mnoha zklamáních hledám tu a tu...“


Ukažte sami sebe

Ukažte pozitivně, kdo jste a co vás těší. Ukažte sebe. Napište, co máte rádi, ať jste žena či muž, dle výše uvedeného vzoru. Buďte čitelní, přibližte se a odlište se od tisíců seznamkářů a nicneříkajícího popisu na jedno brdo.


Požadavky odrazují. Není to nic, co vás přiblíží a čím zaujmete. Přesně naopak.

Co chcete musíte primárně vědět vy. A také musíte mít chuť druhé poznávat na živo, chtít jim věnovat energii a čas na skutečné poznávání.


K tomu, abyste rapidně zvýšili takovou šanci, udělejte dvě výše popsané věci. Sledujte, jak moc se promění okruh lidí, kteří o vás na seznamce zájem projeví. A také jakým způsobem. Jsem si jistá, že budete velmi příjemně překvapeni.


Co s tím, abyste si to na prvním rande hned nezhatili, se budeme zabývat na kurzu seznamování pro muže a ženy. Spojíte příjemné s užitečným. Uděláme si takový večírek. Poznáte nové lidi a zároveň se naučíte vše potřebné pro USPĚŠNÉ seznámení. Notesy a tužky s sebou, budete je potřebovat.


Přijďte, těším se na vás.


 

P.S.: Pokud nemůžete teď na živo, tak zatím jen PRO ŽENY mám online kurz >

P.P.S.: A pokud chcete profi fotografie, tak pro vás mám Femme fatale.
504 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page