top of page

3 ženské esence, kterými okouzlujeme a přitahujeme druhé

1. PROŽÍVÁNÍ

Chceš-li získat 500 % mužské (a všeobecné) pozornosti, tak prožívej.


Co to znamená? Jsi živá a umíš se zasmát. Projevíš nadšení nad květinou, dítětem, výběrem restaurace, rizotem, čímkoliv :-) Nebereš nic a nikoho jako samozřejmost.

Vychutnáváš okamžik a nikam nespěcháš. Jsi v přítomnosti s danou osobou, vnímáš její vůni, řeč těla, tón hlasu. Reaguješ spontánně. Když tě zasáhne scéna v kině, pobrečíš si, když se ti něco líbí, dáš to najevo, když ne, uděláš to samé.


Zdá se to tak jasné, logické a prosté? A přece... Když vyjdu na ulici, do MHD a nebo pozoruji páry v restauraci, říkám si, to už je ta Apokalypsa? Ocitla jsem se v zemi plné zombie nebo co se to tady děje? Spíše neděje?


Ženy jsou ztuhlé, uzavřené, mdlé. Bez známek života. Bez úsměvu. Oči pohaslé. Mají strnulé a rychlé pohyby. Žádná ladnost, žádné letmé dotyky, svůdnost, ruka občas ve vlasech. Natož všímavost, vychutnávání a rozkoš z čiré existence. A taky toho, že vůbec mohu. (Ta večeře při svíčkách není pro ¾ světa samozřejmostí, ale nějak na to tady pořád zapomínáme...).


Takže! Prožívej a ukazuj svoje rozpoložení. Dávej najevo svou libost i nelibost.

Buď jasným magnetem a zářící hvězdou osvětlující zemi nikoho.

Věř mi, v našich končinách je to opravdu snadné :-)

 

2. POZORNOST

Budeš-li se opravdu zajímat o druhé, získáš si za dva měsíce více přátel, než by sis našla za dva roky, pokud bys usilovala jen o to, aby se druzí zajímali o tebe.

Tak to je, bylo a bude.


Pozornost je něco, po čem touží, nevědomě či vědomě, v západní civilizaci každý. Pokud ji dokážeš lidem dát, stáváš se kouzelnou, vyhledávanou bytostí, se kterou je radost trávit čas. Jsi někdo kdo vytváří duševní blízkost.


Co muži a souznění duší, myslíš si že po něm netouží? Pokud si myslíš, že s někým buď je nebo není, jsi na omylu. Můžeš jej rozvinout upřímným zájmem a všímavostí.


Prakticky to vypadá třeba takhle. Když je muž hezky upravený a je na něm vidět, že tráví čas cvičením, můžeš mu říct: „Hmmmm, je vidět, že ti na tvém životě hodně záleží“ místo prostého „Sluší ti to.“


Vnímáš ten rozdíl?

Sluší ti to je hezký. Může to říct ale každý. Ty sis ale všimla, že mu záleží na tom, jak žije a jsi tedy podstatně blíž jeho duši, než když se zastavíš u saka.

 

3. POHODA

Už jen to slovo. Jen si to představ... Nikam se nespěchá, nic se nemusí, je klid. Je ti dobře, nic a nikdo na tebe netlačí. Země voní vlhkou podzimní půdou, pozoruješ svit slunce na barevném listí stromů, jsi uvolněná. Myšlenky odplouvají a v hlavě máš příjemně prázdno...


S podobnou asociací se vydávej na schůzky s muži, nebo vůbec ven, ať jdeš kamkoliv. Neměj řešení, neměj návody, nech druhé, ať si taky lámou hlavu nebo přistupují proaktivně k situacím či problémům s tím, že nic se nemusí řešit tak horké, jak právě je.


Pokud jsi na rande, usaď se a dej si nohu přes nohu. Opři se do opěradla, usměj se, uvolni se a... Užívej si to! Víc v zásadě nemusíš 😄

Protože muže oslňuje něco jiného než je tvoje potřeba zalíbit se mu a ukázat, jak moc dobrá a schopná jsi, ale o tom zase někdy příště.


Pohoda je rozhodně základní esencí přitažlivosti.

Znáš ten typ žen, které pořád něco řeší? Nebo které si s ním musí nutně promluvit a vyřešit to?! Už při téhle větě dostane většina mužů křeč nebo se jim začne hůř dýchat. Nedivím se, mně taky. Toto je jedna z nejvíc antipřitažlivých vět, kterou můžeš vyslovit.


Všechny ženy, které okolo sebe vytváří pohodu, krásno, přívětivo, milo a příznivo spojuje co? Jsou to ženy spokojené.


Lidi to bude táhnout více k někomu, kdo se umí povznést, zasmát se a nedělá vědu nebo drama z každé prkotiny. K tomu, kdo má nadhled a moudrost, nepotřebuje mít vše pod kontrolou a nemá potřebu druhé lidi i situace ovládat.

Co přitahuje tebe? Proč myslíš, že by to ostatní měli mít jinak? Nemají :-)


 

A jak to máš s pohodou, prožíváním a pozorností ty? Chceš vědět, jak být pro druhé přitažlivější, jak působit žensky a konečně pochopit, jak jednoduše můžeš být sama sebou a zářit svou jedinečnost?

A přitom se potkat s dalšími lidmi, kteří to mají podobně, popovídat si, vzdělat se v tématu úspěšného seznamování a prostě zažít opravdu krásné setkání plné pozornosti a pohody...


Těším se na tebe!1 560 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page