top of page

Last call a call to the action!

Milé ženy, již pouze DO KONCE DUBNA máte příležitost přihlásit se na konzultaci ZA DOBROVOLNÝ PŘÍSPĚVEK.


Od 1. KVĚTNA přijímám konzultace již alespoň za 1500 Kč, což je stále velmi výrazná sleva oproti mojí klasické taxe. V tomto čase je potřeba držet spolu a je mi jasné, že tato nová situace může být pro některé šok a špatně se v ní adaptovat.


Nemohu vám slíbit pohádkový život vedle prince s mnoha bílými koňmi pod kapotou v Karibiku bez práce, což je pro mnohé lákavá vidina, ale co vám zaručit můžu je to, že ten váš normální život, který je plný emočních houpaček a také nepříjemných situací ZAČNETE VÝBORNĚ ZVLÁDAT a přitáhnete si do něj to nejlepší, co jen jde.


S pohodou, klidem, nadhledem i humorem dokážete překonat své obtíže z minulosti a vytvořit si krásný život teď a tady a do budoucna.


Mně, stejně jako nikomu, se silné situace nevyhýbají, podobně jako tato nová. Žiji jak nejlépe umím a určitě jde vždy něco vylepšit, ale co jsem se naučila skvěle, je všechny případné překážky překonat a silnější jít vždy dál. Pokud chcete získat sebejistotu a vládu nad svým životem, ale i nad těmi zátěžovými situacemi a k tomu sebelaskavost a osobitou záři a ryzí ženskost, pojďte do vaší osobní změny se mnou hned teď. Protože tu, tu vám zaručit 100% mohu!


Celou řadu pozitivních referencí naleznete na mých webových stránkách a nebo i na FB v sekci hodnocení.


23 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page