top of page

Nevstupuj nikomu do života, pokud nemůžeš být daremMnoho lidí hledá partnera pouze pro to, aby zaplnili jakousi černou díru, nechtějí být sami (sebou a se sebou) protože jim to činí potíž. Tímto způsobem zraní druhé a ublíží většinou i sami sobě, protože třeba nemají špatný úmysl, ale připraveni dát se se vším všudy ještě nejsou.

Toto není dobrý důvod pro to hledat si partnera.


Pokud se ale cítíte být připraveni, toužíte po osudové lásce, kdy se kvality obou lidí násobí, kdy cítíte, že jste připraveni dávat (se), jste srdečně zváni na Seznamovací večírek pro nezadané.


Z každého setkání vzešly krásné páry, které vnímám, jako stabilní, protože jejich seznamování začalo na určitých principech, které vztahu přejí a ne naopak.


To, že nám to s někým "nevyjde" známe moc dobře všichni, ženy i muži. Důvodů může být spousta.

Ale skutečně existují některé principy, které nám napomáhají, projít skrze nejtěžší období seznamování a to je začátek, pokud je nám přes 30 let.

Protože tehdy už musíme být ochotni určité shovívavosti a brát člověka jako komplet balíček s jeho plusy i minusy, ale zároveň si být vědomi své hodnoty a neumenšovat se.


Kvalitní lidi do vztahu poznáme dle určitého jednání, vlastností a komunikačních dovedností. Jaké to jsou a mnoho dalšího se dozvíte a osvojíte si na seznamovacím večeru. Ale např. jde o to kdy si domlouvají schůzky - zda to na vás zkouší v ten samý den (pozor, to odmítat, zdvořile, ale odmítat) nebo k vám mají přirozený respekt a navrhují je několik dní předem. Láska je, když vše, co druhému přejete, je štěstí, i když vy sám nejste jeho součástí.


Takovým člověkem stojí za to být a s takovými lidmi stojí za to se stýkat. Na jiné "hry" nemáte ani čas a jsou pod vaši úroveň.

Každý vztah je učením, pravda...ale zkušenosti, které jste nabyli do teď, nestačili vám už bohatě? Nechcete na nich začít stavět místo toho opakovat stejné chyby stále dokola?

215 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page