Tohle mě potěšilo, děkuji Maruško!

Aktualizováno: kvě 8

Tak tohle, tohle mě teda extra potěšilo a víte proč?

Protože i v tomhle období si jedna žena dala práci s tím, poslat mi svoje dojmy čili vlastně referenci na parfém, který u mě zakoupila těsně před karanténou. Znamená to totiž, že je pro ni opravdu důležitý a výjimečný.


Co tedy Maruška říká:

„Divoženka, vůně pro mne symbolem radosti , hravosti , sebevědomí , nespoutanosti prozáří každý můj den ta vůně jsem ja moje povaha svobodná duše Miluji ji během dne jak se měním já mění se i vůně , zvláštní jak na ni reagují lidi i muži budí pozornost , muži jaksi ožijí a chovají se velmi zvláštně nečekaně – galantnost, úsměv. A v okolí i ten největší pesimista a bručoun roztaje. A já přestávám se stresovat, tady a teď je vše OK, vnímám jako by vůně podpořila mne samotnou přesně taková jsem svobodná, nespoutaná, říkám si co chci dělám si co chci a miluju krásu, muže, život je to jízda.”


Jo! Supeeer!


Já se tak těším až budu s vámi a s vůněmi opět moci pracovat na živo.

Sice jsem již v tomto (velice kreativním) čase viděla upoutávku na online kurzy míchání parfémů, ale, do toho já teda nejdu.

Já se při našich vonných skupinách chci „sjet“ vůněmi s vámi, smát se a užívat si ty neskutečný fígle, který s vámi tyhle vůně dělají, když si k nim přivoníte.

V tom, co s vámi (a taky vaším bezprostředním okolí) dělají jsou totiž jedinečný a nepřekonatelný.


27 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše