top of page

Základ výběru partnera aneb musíš znát 5 priorit
Přátelím se, znám, učila jsem se a jsem v kontaktu s několika seznamovacími a vztahovými koučkami a kouči nejen u nás, ale mezinárodně. Jejich přístup a poznatky se občas liší, ale v čem se shodují všichni, je tzv. 5P - tedy 5 priorit kvalitního partnera.


Pokud chceme kvalitního partnera pro život, tedy muže (či ženu), kteří chtějí vztah a ne jen rozptýlení, musíme vědět, co přesně chceme, co potřebujeme, jaké jsou charakteristiky takového partnera, aby jsme se vedle něj a s ním cítili smysluplně, milovaně, naplněně. Vědět po čem toužíme, jak se chceme vedle svého vysněného spřízněného člověka cítit a podle toho se orientujeme a vybíráme.


První příčku máme všichni již obsazenou. 1. priorita totiž zní: Je volný/á, svobodný/á a připravený/á na vztah se mnou a já s ní/m 2. 3. 4. 5. Si doplňte poctivě, pravdivě podle sebe.


Z těchto kvalit nikdy neslevujeme, to je to nejdůležitější a nejpodstatnější dle čeho se řídíme, jak při výběru partnera, tak v těžších chvílích vztahu.


Pokud se dostaneme do konfliktu, vracíme se zpět k základním a zásadním hodnotám, PROČ jsme si daného člověka zvolili.

Většinou díky tomu přestaneme řešit prkotiny a "obří" konflikt splaskne jako bublina, vracíme se k nadhledu a k tomu, co je skutečně důležité, proč, kvůli čemu a na čem jsme vztah budovali


Spojit příjemné s užitečným (milí, otevření, vzdělaní lidé, otevření seznamování a informace a praxe k základům úspěšného seznamování) můžete na Seznamovacím večírku pro nezadané.

Pro účastníky nakonec není tak težké najít si partnera, jak se dříve zdálo.

Stabilní krásné páry nám z večerů vznikají a já jsem za to neskutečně vděčná.

Je to krása, no ne? Znáte to, když koukáte na šťastné lidi, jak je vám božsky s nimi, jak se tou energií lásky nakazíte.

Chtělo to jen kvalitní informace, vytrvalost a proaktivitu, tou se ovšem nemyslí urputnost a pocit, že bez někoho nemůžu existovat. Pěkně v radosti, lehkosti, seznamovací proces si užívat.

Ale to už je to umění, do toho je potřeba se uvolnit, otevřít a vědět, co mi které chování partnera před schůzkou, na ní a po ní napovídá a jak na dané situace reagovat tak, aby jsme zdravě vyhodnotili zda je člověk skutečně adekvátním partnerem snů a nebo nesnižovali svou hodnotu a šli, také zdravě, v klidu o dům dál :-)

370 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page