top of page

Základní pravidla úspěšného seznámení

Blíží se nám léto, které přeje přirozenému navazování nových kontaktů ve frontě u kiosku u rybníku a podobně. Ale třeba k té vodě chceš jet už s někým a využiješ tak seznamování přes seznamku.


Včera jsme s klientkou na konzultaci probíraly základní pravidla úspěšného seznámení, tak je připomenu i tobě, budou se ti hodit.1) Krásné fotografie

Naprostý základ. Žádná z žen mi nikdy na začátku nevěřila, jak ohromný rozdíl je v tom, pokud mají na profilu krásné profi fotky, třeba ode mě z focení Femme Fatale. A pak mají všechny stejnou, překvapenou reakci, jak skvěle to funguje a kdo se jim ozývá.


Takže pro vás ostatní: Proboha, fakt to neříkám jen tak, pro nic za nic!


2) Popisek

Zmiňovala jsem již také mnohokrát (třeba tady detailněji), ale opravdu o sobě napiš POUZE pár vět typu:

  • Miluji to a to/ když...

  • Můj největší sen je...

  • Vždycky mi udělá radost to a to/ když


Buď velmi konkrétní a upřímná.

Je velmi velký rozdíl jestli miluješ cestování, hudbu a sport (jako každý druhý – tudíž je to nicneříkající) nebo miluješ Asii a jejich kuchyni a stále se tam vracíš, Lennyho Kravitze nebo Vivaldiho a jsi blázen do vysokohorské turistiky nebo si jednou za čas zajdeš na brusle.


Proboha! Hledáš kompatibilního člověka, tedy tímto rovnou upoutáváš pozornost těch, kteří sdílí podobné zájmy a vášně od všech ostatních.


3) Věk a lokalita

Nastav si přijatelné věkové rozmezí a vzdálenost do 50 km od tvého bydliště.

Tady samozřejmě pokud není tvým snem chodit s Brazilcem a odstěhovat se do Jižní Ameriky...


4) Zaklikni si ty, kteří na tebe působí dobře

Např. Tinder má v dnešní době super funkci a to oznámení toho, co hledáš.

Zajímej se přednostně (v zásadě pouze) o muže, kteří uvedli dlouhodobý vztah (nebo nemají uvedeno nic).


Muži, kteří píší – ještě nevím, krátkodobé, ale i delší, zábava a noví přátelé nech s klidnou hlavou bez povšimnutí. I kdyby vypadali jako Brad Pitt a George Clooney dohromady. Nehledají vztah! Zbydou ti jenom oči pro pláč.

Proč? Úplně zbytečně.


5) Nikomu sama nepiš

Projev zájem v rámci algoritmu a pak ČEKEJ, kdo se ti ozve.


6) Komunikuj správně

V konverzaci dávej stejně nebo o něco méně než muž. Nepomáhej mu otázkami. Nevyzývej ho ke komunikaci.

Pokud napíše „Ahoj“, odepiš „Ahoj smajlík“.


Všechny dobře víme, narozdíl od mužů, že tohle ženy vyloženě štve. Často na to vůbec nereagujeme, protože si apriori myslíme, že je muž dement, když neumí napsat víc než Ahoj. Ale skutečně podle tohohle nesuď. I jaderný inženýr na seznamce klidně napíše pouze pozdrav, protože se snaží zjistit, zda je profil vůbec aktivní a zda mu daná žena bude věnovat pozornost. Pak to bude lepší, uvidíš.


Pokud naopak napíše krásnou zprávu, na které si dal záležet, nebuď skoupá na odpověď! Ale pozor, jak jsme si řekly v úvodu – v písemném projevu dávej stejně nebo o něco méně než muž.


7) Do 5–6 výměn konverzací tě musí pozvat na rande

Dobře, pro ty hodně hodné z vás nebo hodně nejisté, je to max. 10. Ale to je fakt strop!


Cokoliv nad uvedený rámec je MRHÁNÍ tvého životního času a POUZE SPONZORUJEŠ muže, který NEMÁ ZÁJEM, svou pozorností a energií. Opakuji, zbytečně! Nic z toho nebude, i když si toooolik rozumíte. Houby.


Ženy píšící dopisy do vězení se také bláhově zamilují, že. Proč? Protože si vytvoří iluzorní svět lásky a zájmu. Blbost!

Žádný samec, který má zájem, si nenechá ujít nejbližší příležitost poznat samičku naživo, pěkně si ji očichat a případně rovnou teritoriálně očůrat.

Je to tak a všechno ostatní pozbývá smyslu a nikam nevede.


Výjimkou je, pokud jakýmkoliv způsobem zmíní v této krátké době sexualitu nebo nějakou narážku na ni. Tím ti právě sdělil jeho pravý důvod zájmu. Pokud hledáš partnera, s tímto se neobtěžuj a nikam s ním nechoď! Hledáš partnera a ne způsob, jak se co nejrychleji někomu dát a pak opakovat tohle kolečko znovu.


8 ) Rande si domluv dostatečně dopředu

Žádné odpoledne tam budu!

Dva, tři dny ukazují tvůj respekt vůči tobě samé. Také je na tobě LOKALITA, která se hodí tobě a čas. Konkrétní místo (restaurace, kavárna apod.), to nech na něm.


9) Dostav se na schůzku

V tuto chvíli je tvou jedinou povinností se na schůzku dostavit. Buď milá a užij si to. Nic víc nemusíš!

Jak muže na první schůzce nepřeválcovat, tedy neodradit, jsem velmi detailně psala pro Flowee zde >


10) První schůzka stačí hodinu a půl

Je to skutečně dostatečný čas na první schůzku, kdy se ti (snad) nepodaří o sobě sdělit všechno, včetně několikaterého shození sama sebe, na což jsme my, ženy, expertky.


Nezpomínej, že je to pořád neznámý člověk. Nevěřím, že by si náhodnému kolemjdoucímu na ulici věnovala celé odpoledne. Nedělej to ani při seznamování. Nedává to smysl. Jenom tím říkáš, že je o tebe pramalý zájem a ty jsi celá paf z toho, že se ti konečně někdo věnuje...


11) Na prvním rande se nelíbej

Nikdy. I kdyby vám oběma tryskaly hormony ušima a přitažlivost by se dala krájet, nedovol to. Polibek na tvář je po první schůzce víc než dost!


Užij si naopak to, jak rychle se ti daný muž ozve s tím, jak báječné to s tebou bylo a kdy se můžete vidět příště. 

Pokud máš ze seznamek špatné zkušenosti, NEVĚŘÍM, že ses chovala dle těchto zásad. Naopak! Začni je používat a tradáááááá... Konečně si můžeš užívat to, jaké to je randit pouze s muži, kteří jsou fajn, hledají skutečně vztah a mají zájem právě o tebe.


Bude to velmi osvěžující, milé a krásné.

Díky těmto jednoduchým principům vytříbíš z masy všeho možného právě tyto muže.


Pokud nevíš, co a jak dál, aby to pokračovalo tak hezky, jak začalo, ozvi se mi. Domluv si konzultaci, pořiď si můj online kurz Umění seznamování nebo si alespoň projdi další články plné tipů, ve kterých se snažím srozumitelně, jasně, návodně předat to, co vede k tomu, co si přeješ.


A teď hurá k vodě. Venku je krásně.

98 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page