top of page

Zamiluj se do svého života ještě dnes!

Juhůůůů tak takové zprávy po konzultaci dostávat prostě chceš!

„Baaaaaro, celé tělo mám doslova zalité spokojeností – o je úžasný pocit! Jsi poklad!!!“Tak ono taky s některými lidmi je radost pracovat, protože se skutečně posunout chtějí, že i když já mám štěstí (také díky nastavené ceně) na ženy, které to se sebou myslí vážně a chtějí žít nově a lépe!


Tahle kočka byla dva roky v háji a depresivních stavech po blbý události, kdy se jí zhroutil svět…scházíme se online po 14 dnech od začátku dubna a je to nový člověk a jsem absolutně šťastná, že můžu být u její proměny a každé sezení nám jede oběma husina, jaká je to KRÁSNÁ síla a jaké dělá pokroky. MILUJU!


Zamilujte se do svého života, kočky, to je klíč.

Právě TEĎ i když se ti zdá, že spokojená být nemůžeš nebo tě trápí obavy, strachy a jiné nepříjemné pocity.

Můžeš se spojit s pocitem vděčnosti a propojit se s láskou s tím, co už máš a vůbec to není samozřejmost(!) a to teplo rozvést po celém těle a nebo se jím nechat zaplavit.


Nebo si představit svůj život jako čáru a dívat se na ní shora a dát si na ni světelné body životních událostí minulosti a nasázet si tato světýlka i do budoucnosti. Ideální je, když celá ta čára září – a protože toho někdy lidé ještě nejsou schopni a lpí na křivdách a zraněních minulosti tak si tu čáru oddaluj..jako kdybys letěla nad ni výš a výš a ona ta světýlka s větší vzdáleností splynou a neuvidíš nic jiného než zářící čáru tvého života


Zamiluj se do toho, co právě teď prožíváš a jak úžasný máš život, je to snadné, opravdu stačí jen chtít.

Protože když miluješ co máš, neměnila by si ani milimetr z minulosti, protože by si věděla, že tě to dostalo právě sem a to je fantastická přítomnost, protože ty to tak zcela jasně cítíš v těle, srdci, bříšku, nohách, dokonce i mysli atd.


Je to volba a taky hra. Je tvoje volba pokud zůstáváš napruzená z toho, co se ti stalo před třemi roky a je tvoje volba se nad to povznést.


Je volba zda si sama se sebou zahraješ hru a prostě zkusíš milovat to co je a nebo ne.

Je tvoje volba zda chceš mít tělo zaplavené endorfiny a serotoninem a děláš si to sama tím, že jsi šťastná jen tak bez příčiny a je tvoje volba setrvávat v nízkých pocitech.


Dnes jsi svobodná a je tvoje volba jaké rozhodnutí každý den činíš.

Je volba, chtít od života něco víc a mít se líp.

Je volba zvolit změnu a nový život.

Je to tvoje volba.


P.S.: Můžeme bojovat s temnotou… anebo prostě rozsvítit.


41 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page