top of page

Zmizeli všichni skvělí muži a ženy? Nemyslím si

Až příliš často slyším, že žádní dobří muži (ale i ženy) neexistují a když, tak kde jsou? A že na seznamce je to jen samá tragédie.


Na tohle POZOR!

Všude kolem nás jsou báječní lidé!


Pokud nemáš dobré zkušenosti na seznamce, tak:

 1. Může být špatně něco ve tvém primárním nastavení. Nedůvěra, strach, bolest nebo nízká sebedůvěra. Nerozumíš opačnému pohlaví. Nevíš, co chceš, nevíš, kdo jsi ty. Říkáš, že chceš vztah, ale není to tak úplně pravda atd.

 2. Nevíš, jak se na seznamce prezentovat. A tím si zavíráš dveře k supr trupr milým lidem a báječným zkušenostem.

 3. Nevíš, jak se na seznamce chovat, abys vytřídil/a lidi, se kterými stojí za to se sejít a se kterými ne.Moje randění z Tindru

Trošku osvěžím svou paměť a dám pár příkladů, s kým jsem byla na schůzkách z Tindru já a jak vypadali:

 • Terapeut, který miloval ferraty a tančil. Vzal mě na menší výlet, pozval na občerstvení a odvezl zpět domů.

 • Majitel pojišťovny, který vytáhl z batůžku lahev Prosseca, skleničky a občerstvení v době, kdy byly zavřené podniky.

 • Majitel cestovky a hradu (to mě pobavilo).

 • Muž s doktorátem z psychologie a farmou koní. Pozval mě na krásný brunch.

 • Muž s doktorátem z geochemie, který přinesl italskou večeři, víno, skleničky, sýry, dezert. A pro jistotu ty lahve vína vzal dvě 😃

 • Tajemník výboru nejmenované, všem známé státní instituce, se kterým jsme si užili na prvním randíčku ústřice, krevety a kraby. Vyprávěl mi o paralelních vesmírech. Což mě pobavilo taktéž.

Všichni ti muži mají společné jedno: jsou skvělí a jsou pro vztah! Ani jeden si nechtěl tak říkajíc užít. Hledali životní partnerku.


 

Jak můžeš i ty skvěle randit?

Takže zpět k bodu 1, 2, 3. Ty a tvoje nastavení, prezentace a chování na seznamce.


1) Ty a tvoje nastavení. To je na individuální konzultaci. Každopádně, pokud nevěříš tomu, že existují skvělí jedinci opačného pohlaví, tak věz, že si přitahuješ to, čemu věříš. Tak to začni měnit.


2) Tvá seznamková prezentace. Všichni se shodují na tom, že si přejí být milováni a přijímáni takoví, jací jsou. TAK SE TAK MUSÍŠ UKÁZAT.

Na seznamce to chce:

 • Pár hezkých fotek, kde se usmíváš a které tě charakterizují.

 • Popisek o třech, čtyřech větách, který začíná slovy: Miluji... Dělá mi radost... Naplňuje mě... Zbožňuji...

Tímto způsobem ukážeš, kdo jsi ty. Uvnitř. Jedině tak můžeš být viděn/a. Nic víc, nic míň.


Status, pózy a ego nikoho nezajímá. Tedy takhle: zajímá, ale takoví lidé zase nezajímají tebe. To opravdu nejsou hodnoty, na kterých vzniká blízkost, intimita a láska v tom smyslu, po kterém bytostně toužíš.


3) A teď ještě to chování. Obecně:


ŽENA zůstává pasivní. Udělala dost, když svým profilem řekla: Jsem tady, miláčku 🙂. Určitě nikoho nekontaktuje první, určitě nikoho nikam nezve, určitě nikomu neposílá další fotografie a určitě nevisí na telefonu a netrpělivě vyčkává, kdy se jí ten (zcela neznámý) muž zase ozve.


MUŽ je proaktivní. Kontaktuje ženu, mrkne na profil a uvede se lépe než oslovením „Ahoj.“ Naváže na to, čeho si všimnul na profilu. (Ráda lyžuje? Má psa? Má fotku v přírodě? V cizině? Tančí? Je elegantní? Sedí v kavárně?)


Do pěti, šesti výměn konverzací zve na živou schůzku. Ptá se, kde by to dané ženě vyhovovalo a tam něco zařídí. Ženu v případě občerstvení zve.

Pokud se mu líbí, jasně sdělí, kdy se ozve. Pokud to není to, co si představoval, jasně a mile to také sdělí 🙂 (Příklad: Díky za milou společnost, jsi báječná, já ale hledám něco jiného. Přeju ti hodně štěstí, ať najdeš toho pravého.)


Všímá si toho, jestli žena ocení, co pro ni udělal. Ženy, kterým není nikdy nic dost dobré, nechceme.


Chceš vědět více?

Pro ženy > více informací najdeš v online kurzu Umění seznamování

nebo doraž na živou akci Jak na muže


Pro muže mám Individuální konzultace nebo Seznamovací večírek, ale už pracuji na spešl službě pouze pro vás, pánové. Budete koukat 😃


Měj oči a srdce dokořán. Přeji ti hodně štěstí a nové krásné zkušenosti při seznamování ❤️

412 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page