Jak se se mnou spolupracuje

Reference Lucie Baloghová

Lucie Baloghová

„Už jste zažily pocit nebo období, kdy vám bylo prostě zle bez zjevné příčiny a přišlo vám hloupé se o to s někým podělit, protože jste se bály, že tu situaci bude zlehčovat nebo vám prostě neporozumí? A pak přijde Bára, která otevře svou náruč i srdce, a dá vám sakra pocítit, že na Vás záleží! Bára mi vždycky podala pomocnou ruku a vždy mě láskyplně vytáhla na světlo (i když jsem si myslela, že to není možné). A ten pocit, který u toho cítím, to se nedá popsat.

S Barčou to není jen prázdné tlachání, ale po po každé konzultaci víte, na čem máte pracovat a těšíte se na to! Vím, že to zní jako klišé, ale než jsem Báru poznala osobně, nechtělo se mi jejím účinkům uvěřit, ale teď nepochybuju. Investujte do sebe a do času stráveného s Bárou, protože to doopravdy stojí za to. Jsem velmi vděčná, že jsem měla možnost Tě poznat a že mi teď na oplátku pomáháš poznávat samu sebe a věřit si.

Děkuji 🙏❤️Lucie“

vlach_ondrej.jpg

Ondřej Vlach

„Bára je Život. Je takovou jaká je. Veselá, smutná, roztržitá, zaměřená, odvážná i pochybující, ale vždy laskavá, otevřená, naslouchající a autentická. Je sama sebou a v tom je pro mne darem každá chvíle v její přítomnosti. Tím, že je sama sebou, podává mi ruku, abych tím byl i já.

Ať už se potkáme kdykoliv a při jakékoliv příležitosti, pokaždé se “něco” děje a vždy se vracím jiným, než jsem byl dříve. Je osvobozující sdílet své největší strachy, obavy a úzkosti… stejně jako úspěchy, radosti a plány s někým, kdo umí vyslechnout a naprosto otevřeně následně sdílí, co slyší, co vnímá, co cítí. Kdo to vše dokáže prožívat se mnou. Báro, děkuju že jsi a že jsi i v mém životě.“

Reference Danka Sušková

Danka Sušková

„Baru můžu jenom doporučit. Byla tady pro mne v těžkých chvílích i na dálku, když jsem jí napsala a popsala, co se mi děje, hned mi navrhla termín. Přistupovala ke mně citlivě a bezpečně, navedla mě, jak na věci nahlížet a když je potřeba, tak mě dokáže i hezky usměrnit a vysvětlit, že to všechno nedělám pro ní, ale pro sebe. Pokaždé si odnáším obrovské množství sdělení a energie.“

Reference Zuzana Jandová

Zuzana Jandová (Miss ČR)

„Moje blízká přítelkyně Bára Kravčíková je specialistkou na mezilidské vztahy a především na vztah člověka k sobě samému. Můžete za ní přijít opravdu s jakýmkoliv tématem a ona vás velmi nenásilně, ale směle provede procesem vnitřní proměny a pochopeni sebe samého i situace, ve které se nacházíte. Je to zkušená a moudrá žena, jež si osvojila poslání pomáhat lidem, ať mohou být sami se sebou a svým životem co nejvíce v harmonii. Největší klientelou jsou ženy, které vede k probouzení jejich zapomenuté ženskosti a vše s ní spojené. Muži od ní odcházejí s pocitem, že už aspoň trochu víc těm ženám z jiné planety rozumí. A věděli jste, že vůně, kterými se obklopujeme, na nás mají obrovské pozitivní, ale i negativní účinky na nevědomé úrovni? Věděli jste, že můžete nádherně vonět a zároveň si tou vůní pomáhat? Já to netušila dlouho, dokud jsem Báru nepoznala a sama nevyzkoušela! Teď už samozřejmě žádnou jinou vůni než tu přímo pro me na sobě nesnesu a ani nechci. Navíc kamkoliv přijdu, téměř každý se zeptá, čím to voním, že to je nádhera. Tady nejde o to jen vonět, ale vyloženě souznít. A harmonie je vždy nejvíc. Přijďte a přesvědčete se! Moc dobře víte, ze žádné reklamy nedělám. Ale s klidným svědomím a hlavně vlastní skvělou zkušeností mohu Báru doporučit.“

Reference Iveta Kuchařová

Iveta Kuchařová

Myslím si, že každý si zaslouží mít Báru! Bára je něco jako nejlepší kamarádka. Ale vlastně něco víc. Můžete jí říct všechno. A ona vás vždycky krásně nasměruje. Vždycky vám poradí. Vždycky vás uklidní. A hlavně vždycky ví, co říct.

Na její terapie se vždycky moc těším. Přicházím jako člověk bez života a odcházím nabitá energií a pocitem, že všechno je tak, jak má být. S Bárou mám vždycky pocit jistoty a bezpečí.

Reference Zuzana Kazdová

Zuzana Kazdová

Pokud hledáte esenci ženskosti se vším všudy, vřele doporučuju setkání s Bárou. Bára je upřímná, otevřená, pravdivá a nebojí se nebýt sluníčková. Umí plout na vlně života a být inspirací ostatním, že to jde, i když život někdy není peříčko. Jo a mám díky ní několik úžasných parfémů.“

Reference Kateřina Nováková

Kateřina Nováková

Medicína Báry je měkká a pečující. Je to nakažlivé přijetí. Je to její výjimečná schopnost Vám v té nejdusivější, tísnivé životní pasti vytvořit nový prostor, svatyni, kde smí Vaše duše spočinout. Tančí ve zcela jiném, všudypřítomném, a přesto skrytém rytmu Přírody. Připomene Vám, že jste to Vy, o koho tu běží, že na Vás záleží a naučí Vás naslouchat tomu rytmu také. Připomene Vám říše za zrcadly, za vnějšími, vnucenými hodnotami a pozlátkem současnosti. 
Nikdy nezlehčuje, soucitně naslouchá, a přesto Vás obohatí nesmírnou lehkostí. Jiskra a jas těch zelených očí Vám připomene, že máme čas, že tady nejsme abychom trpěli, že máme naději. Nečekejte žádné divadýlko, návody a představení jejích kouzelných schopností. Ona Vás přiměje uvěřit v ty Vaše.

Reference Nikola Majdlochová

Nikola Majdlochová

„Báru jsem měla možnost potkat osobně zatím pouze jednou. Za to jsem z toho měla zážitek na další půl rok dopředu. Jela jsem za ní až z Brna a vůbec nevěděla, co očekávat. Tehdy pořádala seminář na téma "Co cítit" a vryla mi svojí energii tak hluboko do kůže, že ji tam ještě mám i po roce. Takže pokud někdo váhá a už ho štve, jak je dnes všude přeterapeutováno, tak šup k Báře. Změní Vám život. Nebo přinejmenším aspoň pohled na svět. 

P.S.: Díky Báro.“

Reference Martin Kadlec

Martin Kadlec

„Bára je především žena. A to žena se vším všudy, co si pod tím jedním slovem lze vybavit. Její neutuchající optimismus, pozitivní léčivá energie, úsměv a zářící oči, které v jednom pohledu dokážou obsáhnout vše – to je Bára.

Zároveň je velikou profesionálkou, která dokáže kombinovat velmi silné a uzdravující rituály, ženská i mužská témata v rámci konzultací, ale taky léčivý dotek. Líbí se mi, že i přesto, že se pohybuje na hraně esoteriky, tak stále stojí pevně nohama na zemi a je upřímná, otevřená, pravdivá a nebojí se nebýt sluníčková.“

 

Hledáš i ty potřebnou změnu?

Zeptej se mě na jednu či dvě otázky a já ti odpovím.

Vyzkoušej si zcela nezávazně, jak ti mohu být nápomocná a zda ti vyhovuje můj přátelský styl vedení.

Těším se na tebe!

8_edited.jpg
vydrzel-michal.jpg

Michal Vydržel

„Barunka není o tom, že je s Vámi v momentě, kdy sedíte naproti ní, nebo jdete po ulici a povídáte si. 
Ne že by tak nebyla skvělá! To tedy je!
Báry hlavní síla je o její přítomnosti, kterou cítíte, i když s ní nejste. Když se ani nebavíte. Když o sobě neslyšíte dny, týdny. Protože nemusíte. Ona tam prostě je. 
Jako Váš anděl strážný, jako vaše přítelkyně. Neviditelná, a přitom neuvěřitelně přítomná.
Dodávající klid, otevírající vaší duši, Barunka ve Vás nechá vždy kus sebe – zvídavost, radost, a hlad po hledání pravdy.

Reference Marie Pavelková

Marie Pavelková

„Bára je diva, která vás laskavě provede ženským světem. Umí navodit příjemnou atmosféru, nechá vás mluvit, navede vás k cíli a hlavně od ní odcházíte se spoustou úkolů, které vás posunou dál.

Myslím, že takové setkání by měla alespoň jednou za život zažít každá žena. Vím, že u mě to ale jen jednou nebude, protože se moc ráda znovu vrátím. Doporučuji její služby všemi deseti!“

Reference Hana Havlová

Hana Havlová

Moje setkání s Bárou bylo pro mě od počátku takové magické. Uprostřed karantény, kdy nás spousta seděla doma, jsem někde narazila na její odkaz a začala ji sledovat. Hned mi bylo jasné, že to není náhoda. Bára mě brzy vtáhla do svého světa kouzelných vůní a hlavně konzultací. Naprosto si mě získala svým kamarádským přístupem, konzultace s ní je jako jít na kafíčko s nejlepší kamarádkou, akorát s tím rozdílem, že Bára moc dobře ví, jak vám má pomoct. Dokáže se podívat na váš problém nezaujatě a co je hlavní, zná fungující pomůcky k řešení.

Zná spoustu jednoduchých tipů jak si v jednotlivých situacích pomoci, a co mě se moc líbí – zadá vám "domácí úkoly". Takže vás donutí, opravdu se sebou něco dělat, soustředit se na sebe a tak se třeba pomaloučku ale přece, posouvat do lepšího života.

Reference Olga Bušková

Olga Bušková

S Bárou přichází lavina květů a otevřenosti. A přesně to dokáže přenést na lidi – nechá rozkvést kouzlo osobnosti a otevírá srdce. Stejně tak ve skupině ať už je menší či větší. Dokáže nakazit svou energií a to se mi na ní líbí nejvíce.

Jednoznačně doporučuji!

P.S: Na parfémy od Báry nedám dopustit, jsou totiž boží!“

Reference Zuzana Kňavová

Zuzana Kňavová

„S Bárou jsem se potkala zatím jen párkrát, ale s Bářinými texty se setkávám skoro každý den. Její sdílení jsou protkaná bohatou životní zkušeností, která z ní dělá přímočarou, ale zároveň laskavou a otevřenou k jakémukoliv lidskému osudu. Její texty jsou hodně o potřebě rovnováhy... Nebe vyvážit zemí, vodu ohněm, rozum srdcem... Chtít létat je fajn, ale někdy to první, co se potřebujeme naučit, je stát pevně na vlastních nohách.“

Reference Petra Štěpánková

Petra Štěpánková

Bára je mocná čarodějka! Naladí se na vaši vlnu a položí vám otázky, na které se vás nikdo nezeptal. Sálá z ní výjimečná, laskavá energie, která vám pomůže otevřít se a jít opravdu na dřeň. Konzultace u Báry jsou jako balzám na duši.

Reference Hana Křížová

Hana Křížová

„Na Báře Kravčíkové toho obdivuju spoustu, krom laserově jiskrných očí a krásy, která nemusí vypadat nutně jako Twiggy, je pro mě zcela výjimečná v tom, že spojuje dušezpyt se zkrášlovacími procedurami, že u ní krom poznávání sebe sama nacházím i úžasné a neobvyklé vůně, krásné oblečky, laky na nehty, čokoládku, čajíčky, kávičku, legrácky.

Jsem moc ráda, že jsem Báru poznala a že mě stále okouzluje. Naposledy jsem si u ní koupila tři parfémy naráz a ten nákup vydal za desítky terapií. Kdysi jsem Báře řekla, že mi ukazuje, že i já se můžu cítit exkluzivně.

A za to jí teď moc děkuju.“

Reference Aneta Rhea

Aneta Rhea

Požádala jsem o pomoc a dostala jsem dar v podobě konzultace od Báry. To už samo o sobě ukazuje na její velkosrdečnost.
Myslela jsem si, že vybrečím plno kapesníků a budeme rozebírat to, v čem jsem zaseknutá. Nikoliv. Překvapilo mě, že jsem vůbec nebrečela. 😀

Bára mě trpělivě vyslechla a začala dávat nápady na konkrétní kroky a rovnou jsme je spolu během konzultace dělaly. Propojila mě na těch správných místech a věci se daly s lehkostí do pohybu.
Víc si věřím, ve svou výjimečnost a jedinečné dary, které mi Bára krásně nazrcadlila.
Už není cesty zpět, jen cesty žít svůj život naplno v radosti, lehkosti a hojnosti. Žít sebe. Jdu do toho. Děkuji Ti ❤“

Reference Veronika Šafaříková

Veronika Šafaříková

Doporučuji všem ženám i mužům, kteří potřebují podpořit, vyslechnout, poradit, bezpodmínečně přijmout, dodat odvahy či sebevědomí.

Bára má empatii, která překoná Vaše představy. Je to profesionál se srdečným přístupem. Budete nadšeni. Absolovovala jsem individuální konzultaci a ženský kruh a obojí bylo fantastické. Děkuji.“

Reference Lucía Klenčáková

Lucía Klenčáková

Povídání s Bárou mi pomohlo ujasnit si priority a rozpoznat, že jsem na správné cestě ke šťastnějšímu já. Podpořila mě v tom, abych na sebe byla vstřícnější a pomohla mi učinit kroky, které mě nadále vedou k laskavějšímu člověku, kterým jsem se bála být.

Díky ní jsem též učinila kroky, které mi pomáhají neustále poznávat samu sebe a nebát se být tím, kým jsem v jádru.

Bára vždycky rozzáří můj den a je to žena, která bezprostředně podpoří

každého bez kritiky či posuzování, což pro mě vždy znamená, že odcházím s důvěrou v samu sebe a své sny. Jsi skvělá, Baru!“

Reference Miriam Hanušová

Miriam Hanušová

„Na začátku ledna jsem udělala rozhodnutí, že rok 2022 věnuji sobě. Takže nepovažuji za náhodu, že jsem v té době objevila pořad Magické ženy. Bára mi v tom videu připadala dost praštěná, nicméně jsem si i tak otevřela její webové stránky. První, co mě zaujalo, byly fotky, jak krásně a smyslně na nich vypadá. Řekla jsem si, že jestli vyzařování té krásy a smyslnosti jde naučit, tak to chci taky umět. Báru jsem kontaktovala, nejdříve jsme se potkaly 15 minut on-line. Bára navrhla osobní setkání, já jsem to zvažovala poměrně dlouho, a to s ohledem na cenu konzultace. Jela jsem. A investovaných peněz mi není líto!

Na schůzce jsem hodně mluvila já, i tak mi dala Bára dost podnětů a na konci zadala úkol. Ten vypadal jednoduše... Ale! Reálně v běžném koloběhu je to docela věc, začít se věnovat sama sobě. Dala jsem si na to upozornění na mobilu, abych nezapomínala a teď už se těším na ty chvilky, které věnuji jen sobě :-). A změny se dějí.

Oceňuji, že s Bárou můžu sdílet svoje dílčí úspěchy a neúspěchy. Na červen plánujeme další setkání. Těším se na to.“

Reference Petra Havlíková

Petra Havlíková

Měla jsem tu krásnou čest se s Bárou potkat, očuchat vůně a dvě ke mně přicestovaly. Jsem nadšená z toho, jak jsou se mnou v souladu a cítím se sebejistě. Skutečně rezonují s mou Duší!

Vřele doporučuji!“

Reference Michaela Neumannová

Michaela Neumannová

„Ty jsi tak úžasně neuchopitelná a žensky měnlivá, že to není na jednu větu. Vnímám tě jako křehkou i silnou zároveň. Měkce mateřskou i divoce smyslnou. Umíš se ponořit do temných hloubek ženské duše, do míst kde sídlí nezměrná síla i bolest, stejně tak jako si umíš bonvivánsky užívat prchavé okamžiky lidského bytí. Jsi inspirací pro ostatní ženy, které se touží dotknout své nejhlubší podstaty. Připomínáš mi pradávné archetypální matky, které neuměle ztvárňovali už lovci mamutů. Jsi nadčasová. Spojuješ tehdy, teď a potom do jediné velké spirály, která nám ukazuje cestu domů.“

Reference Alžběta Spurná

Alžběta Spurná

„Milé dámy, představte si vůni v podobě splněného snu. Bářiny vůně vás vtáhnou, obklopí, pohltí, nepustí. Cítit je budete naprosto pořád. Čich se vám zostří a prohloubí. A začnou se dít věci. Velké věci! Kdo zaváhá...“

Reference Petra Valníčková

Petra Valníčková

„Je pro mě vším, co dělám, důležité vyzařovat a dávat jasnou zprávu světu. Mám poradkyně na ledaco, nicméně vůně chyběla. Baruš nás krásně provedla světem vůní. A já mám tak další možnost, jak se na nacítit sama na sebe a být zas o kus víc citelnější. Pět hvězdiček!“

Reference Ivona Pavlíková

Ivona Pavlíková

Výborná terapeutka, byla jsem součástí semináře, který Bára vedla v Praze. Díky ní jsem poznala další výborné ženy, se kterými jsem v kontaktu už víc jak rok. Dodala mi odvahu a pomoc kdykoliv i mimo plánované konzultace a ukázala mi nový směr v přijímání mé vnitřní ženy a ženskosti celostně. Děkuji!“

Reference Jiřina Poláková

Jiřina Poláková

Bára mi ukázala cestu k sobě a především k sobě jako ženě. Prolomila moji nechuť k vůním a způsobila závislost na voňavkách. Doporučuji ji všem, kdo o sobě pochybují, hledají radu či mají chuť vyzkoušet něco nového. Její láskyplný přístup je balzámem pro duši i tělo. Vynikající práce.“

Reference Aleš Vavřinec

Aleš Vavřinec

„Bára je žena se vším, co k tomu patří. Vnímá a cítí to, na co my, chlapi, jsme už dávno zapomněli. A nejen, že to vidí, ale umí s tím také pracovat a svoje dary využívat ku prospěchu svému i druhých. Léčivý dotek. Rituály. Ženská témata. Konstelace. Jen malý výčet Bářiných aktivit, kterými obohacuje náš svět.“

Reference Sylva Černá

Sylva Černá

„K Báře jsem přišla teprve nedávno a ihned na mě udělala dojem, dokáže říci nebo udělat tu pravou věc ve správnou chvíli, aby vás přiměla změnit svůj úhel pohledu. Má výborné nacítění do žen a sama umí být dobrým příkladem.

K Báře se ráda vracím. Nedávno jsem absolvovala seminář, jehož následky byly velmi zajímavé. Uvědomila jsem si podstatnou věc, která mi stále unikala a obrat v životě nastal do jednoho týdne. Vnitřní milenka bylo úžasné téma, po nemž jsem se rozsvítila a někdo úžasný to světlo viděl a zamiloval si ho.

A parfémy? Nemůžu se jich nabažit, pokaždé bych si odnesla nějaký jiný, jsou tak rozličné a přesto si najdu ten svůj, bohužel není jen jeden.“