top of page

Jak se se mnou spolupracuje

andrea-joskova.jpeg

Andrea Josková

„Barušku jsem vyhledala v době vztahové krize. Díky mé nespokojenosti jsem přemýšlela o změně. Myslela jsem si, že Baruška umí zázraky a přičaruje mi změnu hned. Naše setkání bylo úžasné a intenzivní. Po první konzultaci velmi dobře uchopila můj příběh a to by nebyla ona, aby nešla hned na dřeň a do akce. Ukázala mi v terénu, že mé přesvědčení o mně a o mužích je zcela mimo.

Jsem vděčná za čas, který mi věnovala, a jakým způsobem uchopila moje léčení. Vytvořila mi plán cesty a dala návod, co mohu udělat a jakým směrem se vydat. 
Jsem teď mnohem šťastnější, spokojenější a více se věnuji péči o sebe a o to, co mi dělá radost. To, co je turbulentní a překvapivé – místo rozvodu plánujeme obnovu slibu.

To, co mi nejvíce pomohlo, se nedá dát do jedné věty, ale jedno vím, že Baruška je odborník na vytažení podstaty problému a ukáže dobré nasměrování. Za což jsem velmi vděčná. Netahá z vás peníze, ale naopak během 3 sezení dokonale nastavuje plán proměny. 
Vím, že některé věci za nás nikdo neudělá a o své štěstí se musíme postarat sami, ale občas bez dobré rady a směru, jsme zacykleni na místě. Baruško, děkuji.“

vlach_ondrej.jpg

Ondřej Vlach

„Bára je Život. Je takovou jaká je. Veselá, smutná, roztržitá, zaměřená, odvážná i pochybující, ale vždy laskavá, otevřená, naslouchající a autentická. Je sama sebou a v tom je pro mne darem každá chvíle v její přítomnosti. Tím, že je sama sebou, podává mi ruku, abych tím byl i já.

Ať už se potkáme kdykoliv a při jakékoliv příležitosti, pokaždé se “něco” děje a vždy se vracím jiným, než jsem byl dříve. Je osvobozující sdílet své největší strachy, obavy a úzkosti… stejně jako úspěchy, radosti a plány s někým, kdo umí vyslechnout a naprosto otevřeně následně sdílí, co slyší, co vnímá, co cítí. Kdo to vše dokáže prožívat se mnou. Báro, děkuju že jsi a že jsi i v mém životě.“

Reference Lucie Baloghová

Lucie Baloghová

„Už jste zažily pocit nebo období, kdy vám bylo prostě zle bez zjevné příčiny a přišlo vám hloupé se o to s někým podělit, protože jste se bály, že tu situaci bude zlehčovat nebo vám prostě neporozumí? A pak přijde Bára, která otevře svou náruč i srdce, a dá vám sakra pocítit, že na Vás záleží! Bára mi vždycky podala pomocnou ruku a vždy mě láskyplně vytáhla na světlo (i když jsem si myslela, že to není možné). A ten pocit, který u toho cítím, to se nedá popsat.

S Barčou to není jen prázdné tlachání, ale po po každé konzultaci víte, na čem máte pracovat a těšíte se na to! Vím, že to zní jako klišé, ale než jsem Báru poznala osobně, nechtělo se mi jejím účinkům uvěřit, ale teď nepochybuju. Investujte do sebe a do času stráveného s Bárou, protože to doopravdy stojí za to. Jsem velmi vděčná, že jsem měla možnost Tě poznat a že mi teď na oplátku pomáháš poznávat samu sebe a věřit si.

Děkuji 🙏❤️Lucie“

Reference Zuzana Jandová

Zuzana Jandová (Miss ČR)

„Moje blízká přítelkyně Bára Kravčíková je specialistkou na mezilidské vztahy a především na vztah člověka k sobě samému. Můžete za ní přijít opravdu s jakýmkoliv tématem a ona vás velmi nenásilně, ale směle provede procesem vnitřní proměny a pochopení sebe samého i situace, ve které se nacházíte. Je to zkušená a moudrá žena, jež si osvojila poslání pomáhat lidem, ať mohou být sami se sebou a svým životem co nejvíce v harmonii. Největší klientelou jsou ženy, které vede k probouzení jejich zapomenuté ženskosti a vše s ní spojené. Muži od ní odcházejí s pocitem, že už aspoň trochu víc těm ženám z jiné planety rozumí. A věděli jste, že vůně, kterými se obklopujeme, na nás mají obrovské pozitivní, ale i negativní účinky na nevědomé úrovni? Věděli jste, že můžete nádherně vonět a zároveň si tou vůní pomáhat? Já to netušila dlouho, dokud jsem Báru nepoznala a sama nevyzkoušela! Teď už samozřejmě žádnou jinou vůni než tu přímo pro me na sobě nesnesu a ani nechci. Navíc kamkoliv přijdu, téměř každý se zeptá, čím to voním, že to je nádhera. Tady nejde o to jen vonět, ale vyloženě souznít. A harmonie je vždy nejvíc. Přijďte a přesvědčete se! Moc dobře víte, ze žádné reklamy nedělám. Ale s klidným svědomím a hlavně vlastní skvělou zkušeností mohu Báru doporučit.“

Reference Iveta Kuchařová

Iveta Kuchařová

Myslím si, že každý si zaslouží mít Báru! Bára je něco jako nejlepší kamarádka. Ale vlastně něco víc. Můžete jí říct všechno. A ona vás vždycky krásně nasměruje. Vždycky vám poradí. Vždycky vás uklidní. A hlavně vždycky ví, co říct.

Na její terapie se vždycky moc těším. Přicházím jako člověk bez života a odcházím nabitá energií a pocitem, že všechno je tak, jak má být. S Bárou mám vždycky pocit jistoty a bezpečí.

Reference Olga Bušková

Olga Bušková

S Bárou přichází lavina květů a otevřenosti. A přesně to dokáže přenést na lidi – nechá rozkvést kouzlo osobnosti a otevírá srdce. Stejně tak ve skupině ať už je menší či větší. Dokáže nakazit svou energií a to se mi na ní líbí nejvíce.

Jednoznačně doporučuji!

P.S: Na parfémy od Báry nedám dopustit, jsou totiž boží!“

Reference Zuzana Kazdová

Zuzana Kazdová

Pokud hledáte esenci ženskosti se vším všudy, vřele doporučuju setkání s Bárou. Bára je upřímná, otevřená, pravdivá a nebojí se nebýt sluníčková. Umí plout na vlně života a být inspirací ostatním, že to jde, i když život někdy není peříčko. Jo a mám díky ní několik úžasných parfémů.“

Reference Kateřina Nováková

Kateřina Nováková

Medicína Báry je měkká a pečující. Je to nakažlivé přijetí. Je to její výjimečná schopnost Vám v té nejdusivější, tísnivé životní pasti vytvořit nový prostor, svatyni, kde smí Vaše duše spočinout. Tančí ve zcela jiném, všudypřítomném, a přesto skrytém rytmu Přírody. Připomene Vám, že jste to Vy, o koho tu běží, že na Vás záleží a naučí Vás naslouchat tomu rytmu také. Připomene Vám říše za zrcadly, za vnějšími, vnucenými hodnotami a pozlátkem současnosti. 
Nikdy nezlehčuje, soucitně naslouchá, a přesto Vás obohatí nesmírnou lehkostí. Jiskra a jas těch zelených očí Vám připomene, že máme čas, že tady nejsme abychom trpěli, že máme naději. Nečekejte žádné divadýlko, návody a představení jejích kouzelných schopností. Ona Vás přiměje uvěřit v ty Vaše.

Reference Nikola Majdlochová

Nikola Majdlochová

„Báru jsem měla možnost potkat osobně zatím pouze jednou. Za to jsem z toho měla zážitek na další půl rok dopředu. Jela jsem za ní až z Brna a vůbec nevěděla, co očekávat. Tehdy pořádala seminář na téma "Co cítit" a vryla mi svojí energii tak hluboko do kůže, že ji tam ještě mám i po roce. Takže pokud někdo váhá a už ho štve, jak je dnes všude přeterapeutováno, tak šup k Báře. Změní Vám život. Nebo přinejmenším aspoň pohled na svět. 

P.S.: Díky Báro.“

Reference Martin Kadlec

Martin Kadlec

„Bára je především žena. A to žena se vším všudy, co si pod tím jedním slovem lze vybavit. Její neutuchající optimismus, pozitivní léčivá energie, úsměv a zářící oči, které v jednom pohledu dokážou obsáhnout vše – to je Bára.

Zároveň je velikou profesionálkou, která dokáže kombinovat velmi silné a uzdravující rituály, ženská i mužská témata v rámci konzultací, ale taky léčivý dotek. Líbí se mi, že i přesto, že se pohybuje na hraně esoteriky, tak stále stojí pevně nohama na zemi a je upřímná, otevřená, pravdivá a nebojí se nebýt sluníčková.“

Reference Danka Sušková

Danka Sušková

„Baru můžu jenom doporučit. Byla tady pro mne v těžkých chvílích i na dálku, když jsem jí napsala a popsala, co se mi děje, hned mi navrhla termín. Přistupovala ke mně citlivě a bezpečně, navedla mě, jak na věci nahlížet a když je potřeba, tak mě dokáže i hezky usměrnit a vysvětlit, že to všechno nedělám pro ní, ale pro sebe. Pokaždé si odnáším obrovské množství sdělení a energie.“

Individualni konzultace

Hledáš i ty potřebnou změnu?

Zeptej se mě na jednu či dvě otázky a já ti odpovím.

Vyzkoušej si zcela nezávazně, jak ti mohu být nápomocná a zda ti vyhovuje můj přátelský styl vedení. Těším se na tebe!

8_edited.jpg
vydrzel-michal.jpg

Michal Vydržel

„Barunka není o tom, že je s Vámi v momentě, kdy sedíte naproti ní, nebo jdete po ulici a povídáte si. 
Ne že by tak nebyla skvělá! To tedy je!
Báry hlavní síla je o její přítomnosti, kterou cítíte, i když s ní nejste. Když se ani nebavíte. Když o sobě neslyšíte dny, týdny. Protože nemusíte. Ona tam prostě je. 
Jako Váš anděl strážný, jako vaše přítelkyně. Neviditelná, a přitom neuvěřitelně přítomná.
Dodávající klid, otevírající vaší duši, Barunka ve Vás nechá vždy kus sebe – zvídavost, radost, a hlad po hledání pravdy.

Reference Marie Pavelková

Marie Pavelková

„Bára je diva, která vás laskavě provede ženským světem. Umí navodit příjemnou atmosféru, nechá vás mluvit, navede vás k cíli a hlavně od ní odcházíte se spoustou úkolů, které vás posunou dál.

Myslím, že takové setkání by měla alespoň jednou za život zažít každá žena. Vím, že u mě to ale jen jednou nebude, protože se moc ráda znovu vrátím. Doporučuji její služby všemi deseti!“

Reference Hana Havlová

Hana Havlová

Moje setkání s Bárou bylo pro mě od počátku takové magické. Uprostřed karantény, kdy nás spousta seděla doma, jsem někde narazila na její odkaz a začala ji sledovat. Hned mi bylo jasné, že to není náhoda. Bára mě brzy vtáhla do svého světa kouzelných vůní a hlavně konzultací. Naprosto si mě získala svým kamarádským přístupem, konzultace s ní je jako jít na kafíčko s nejlepší kamarádkou, akorát s tím rozdílem, že Bára moc dobře ví, jak vám má pomoct. Dokáže se podívat na váš problém nezaujatě a co je hlavní, zná fungující pomůcky k řešení.

Zná spoustu jednoduchých tipů jak si v jednotlivých situacích pomoci, a co mě se moc líbí – zadá vám "domácí úkoly". Takže vás donutí, opravdu se sebou něco dělat, soustředit se na sebe a tak se třeba pomaloučku ale přece, posouvat do lepšího života.

Reference Zuzana Kňavová

Zuzana Kňavová

„S Bárou jsem se potkala zatím jen párkrát, ale s Bářinými texty se setkávám skoro každý den. Její sdílení jsou protkaná bohatou životní zkušeností, která z ní dělá přímočarou, ale zároveň laskavou a otevřenou k jakémukoliv lidskému osudu. Její texty jsou hodně o potřebě rovnováhy... Nebe vyvážit zemí, vodu ohněm, rozum srdcem... Chtít létat je fajn, ale někdy to první, co se potřebujeme naučit, je stát pevně na vlastních nohách.“

Reference Petra Štěpánková

Petra Štěpánková

Bára je mocná čarodějka! Naladí se na vaši vlnu a položí vám otázky, na které se vás nikdo nezeptal. Sálá z ní výjimečná, laskavá energie, která vám pomůže otevřít se a jít opravdu na dřeň. Konzultace u Báry jsou jako balzám na duši.

Reference Miriam Hanušová

Miriam Hanušová

„Na začátku ledna jsem udělala rozhodnutí, že rok 2022 věnuji sobě. Takže nepovažuji za náhodu, že jsem v té době objevila pořad Magické ženy. Bára mi v tom videu připadala dost praštěná, nicméně jsem si i tak otevřela její webové stránky. První, co mě zaujalo, byly fotky, jak krásně a smyslně na nich vypadá. Řekla jsem si, že jestli vyzařování té krásy a smyslnosti jde naučit, tak to chci taky umět. Báru jsem kontaktovala, nejdříve jsme se potkaly 15 minut on-line. Bára navrhla osobní setkání, já jsem to zvažovala poměrně dlouho, a to s ohledem na cenu konzultace. Jela jsem. A investovaných peněz mi není líto!

Na schůzce jsem hodně mluvila já, i tak mi dala Bára dost podnětů a na konci zadala úkol. Ten vypadal jednoduše... Ale! Reálně v běžném koloběhu je to docela věc, začít se věnovat sama sobě. Dala jsem si na to upozornění na mobilu, abych nezapomínala a teď už se těším na ty chvilky, které věnuji jen sobě :-). A změny se dějí.

Oceňuji, že s Bárou můžu sdílet svoje dílčí úspěchy a neúspěchy. Na červen plánujeme další setkání. Těším se na to.“

Reference Veronika Šafaříková

Veronika Šafaříková

Doporučuji všem ženám i mužům, kteří potřebují podpořit, vyslechnout, poradit, bezpodmínečně přijmout, dodat odvahy či sebevědomí.

Bára má empatii, která překoná Vaše představy. Je to profesionál se srdečným přístupem. Budete nadšeni. Absolovovala jsem individuální konzultaci a ženský kruh a obojí bylo fantastické. Děkuji.“

Reference Lucía Klenčáková

Lucía Klenčáková

Povídání s Bárou mi pomohlo ujasnit si priority a rozpoznat, že jsem na správné cestě ke šťastnějšímu já. Podpořila mě v tom, abych na sebe byla vstřícnější a pomohla mi učinit kroky, které mě nadále vedou k laskavějšímu člověku, kterým jsem se bála být.

Díky ní jsem též učinila kroky, které mi pomáhají neustále poznávat samu sebe a nebát se být tím, kým jsem v jádru.

Bára vždycky rozzáří můj den a je to žena, která bezprostředně podpoří

každého bez kritiky či posuzování, což pro mě vždy znamená, že odcházím s důvěrou v samu sebe a své sny. Jsi skvělá, Baru!“

Reference Aneta Rhea

Aneta Rhea

Požádala jsem o pomoc a dostala jsem dar v podobě konzultace od Báry. To už samo o sobě ukazuje na její velkosrdečnost.
Myslela jsem si, že vybrečím plno kapesníků a budeme rozebírat to, v čem jsem zaseknutá. Nikoliv. Překvapilo mě, že jsem vůbec nebrečela. 😀

Bára mě trpělivě vyslechla a začala dávat nápady na konkrétní kroky a rovnou jsme je spolu během konzultace dělaly. Propojila mě na těch správných místech a věci se daly s lehkostí do pohybu.
Víc si věřím, ve svou výjimečnost a jedinečné dary, které mi Bára krásně nazrcadlila.
Už není cesty zpět, jen cesty žít svůj život naplno v radosti, lehkosti a hojnosti. Žít sebe. Jdu do toho. Děkuji Ti ❤“

Reference Aleš Vavřinec

Aleš Vavřinec

„Bára je žena se vším, co k tomu patří. Vnímá a cítí to, na co my, chlapi, jsme už dávno zapomněli. A nejen, že to vidí, ale umí s tím také pracovat a svoje dary využívat ku prospěchu svému i druhých. Léčivý dotek. Rituály. Ženská témata. Konstelace. Jen malý výčet Bářiných aktivit, kterými obohacuje náš svět.“

krajcovicova_monika.jpeg

Monika Krajčovičová

„Výborná mentorka, ktorá 100% upriami pozornosť na svojho klienta a jeho problémy. Vie vysvetliť, ako sa zamerať na seba a vyskočiť z bludných kruhov negatívneho myslenia, ktoré nás niekedy prenasleduj&uac