Reference

10. 9. 2017
    

Bára je žena se vším, co k tomu patří. Vnímá a cítí to, na co my chlapi jsme už dávno zapomněli. A nejen, že to vidí, ale umí s tím také pracovat a svoje dary využívat ku prospěchu svému i druhých. Léčivý dotek. Rituály. Ženská témata. Konstelace. Jen malý výčet Bářiných aktivit, kterými obohacuje náš svět.


11. 9. 2017
    

"Medicína Báry je měkká a pečující. Je to nakažlivé přijetí. 
Je to její výjimečná schopnost Vám v té nejdusivější, tísnivé životní pasti vytvořit nový prostor, svatyni, kde smí Vaše duše spočinout. Tančí ve zcela jiném, všudypřítomném, a přesto skrytém rytmu Přírody. 
Připomene Vám, že jste to Vy, o koho tu běží, že na Vás záleží a naučí Vás naslouchat tomu rytmu také. 
Připomene Vám říše za zrcadly, za vnějšími, vnucenými hodnotami a pozlátkem současnosti. 
Nikdy nezlehčuje, soucitně naslouchá, a přesto Vás obohatí nesmírnou lehkostí. Jiskra a jas těch zelených očí Vám připomene, že máme čas, že tady nejsme abychom trpěli, že máme naději. 
Nečekejte žádné divadýlko, návody a představení jejích kouzelných schopností. 
Ona Vás přiměje uvěřit v ty Vaše."


11. 9. 2017
    

Ty jsi tak úžasně neuchopitelná a žensky měnlivá, že to není na jednu větu 🙂 Vnímám tě jako křehkou i silnou zároveň. Měkce mateřskou i divoce smyslnou. Umíš se ponořit do temných hloubek ženské duše, do míst kde sídlí nezměrná síla i bolest, stejně tak jako si umíš bonvivánsky užívat prchavé okamžiky lidského bytí. Jsi inspirací pro ostatní ženy, které se touží dotknout své nejhlubší podstaty 🙂 Připomínáš mi pradávné archetypální matky, které neuměle ztvárňovali už lovci mamutů 🙂 Jsi nadčasová. Spojuješ tehdy, teď a potom do jediné velké spirály, která nám ukazuje cestu domů.


11. 9. 2017
    

"S Bárou přichází lavina květů a otevřenosti. A přesně to dokáže přenést na lidi - nechá rozkvést kouzlo osobnosti a otevírá srdce. Stejně tak ve skupině ať už je menší či větší. Dokáže nakazit svou energií a to se mi na ní líbí nejvíce. Jednoznačně doporučuji! PS: na parfémy od Báry nedám dopustit, jsou totiž boží!" 


11. 9. 2017
    

"S Bárou jsem se potkala zatím jen párkrát,ale s Bářinými texty se setkávám skoro každý den. Její sdílení jsou protkaná bohatou životní zkušeností,která z ní dělá dělá přímočarou, ale zároveň laskavou a otevřenou k jakémukoliv lidskému osudu. Její texty jsou hodně o potřebě rovnováhy...Nebe vyvážit zemí,vodu ohněm,rozum srdcem...Chtít létat je fajn,ale někdy to první,co se potřebujeme naučit je -stát pevně na vlastních nohách."


11. 9. 2017
    

"Zosobnena empatie, nohama na zemi a preci tak v oblacich... Vrele doporucuji!"


11. 9. 2017
    

"Báru jsem měla možnost potkat osobně zatím pouze jednou. Za to jsem z toho měla zážitek na další půl rok dopředu. Jela jsem za ní až z Brna a vůbec nevěděla co očekávat. Tehdy pořádala seminář na téma "Co cítit" a vryla mi svojí energii tak hluboko do kůže, že ji tam ještě mám i po roce. Takže pokud někdo váhá a už ho štve jak je dnes všude přeterapeutováno tak šup k Báře 🙂 Změní Vám život. Nebo přinejmenším aspoň pohled na svět 😉 P. S. Díky Báro <3


11. 9. 2017
    

Pokud hledáte esenci ženskosti se vším všudy, vřele doporučuju setkání s Bárou. Bára je upřímná, otevřená, pravdivá a nebojí se nebýt sluníčková. Umí plout na vlně života a být inspirací ostatním, že to jde, i když život někdy není peříčko. Jo a mám díky ní několik úžasných parfémů.