ROVNOVÁHA

Nádech, výdech, příliv, odliv, dávání, přijímání.

Dávám a beru zpět v přímé úměře, pokud ne, nehraji a dávám svobodně prostor druhému, aby hrál také fér a čistě.

Tato vůně se mi výrazně osvědčila u žen, které se hodně vydávají. Nějak se dostaly do (pseudo) principu bezpodmínečné mateřské lásky vůči ostatním, ale nežádají ničeho pro sebe. Tedy pouze na oko. V jádru jsou sklíčené či naštvané, že by se pro druhé rozkrájely, ale nijak se jim to nevrací.

Medová sladkost opravdu jakoby sytila útroby mateřským principem – ale kde se hodně dává se často málo dostalo.

My lidé jsme úžasná stvoření, která dokážou jakékoliv nevýhody přetočit ve výhody a ty se zvou přežití. Zachování života je přírodou naprogramováno téměř za každou cenu. A to je fajn, jen pokud i život nehraje fér, není třeba se hroutit či rmoutit, ale postavit se zodpovědně a statečně výzvě a naučit ho, aby hrál i s námi poctivě, protože si to jednoduše zasloužíme 

Vůně je vhodná i pro maminky a těhotné a všechny ženy, kterým se od svých maminek nedostalo tolik, kolik by byly bývaly potřebovaly něhy a přijetí a nebo se chtějí jemně posílit v rovnováze života.

To co v životě bylo či nebylo se nedá odestát. Co se ale dá je uvědomit si, že jsem již velká a svoje potřeby si láskyplně začít naplňovat sama. Říkáme tomu zdravá sebeláska. Ta ze které pramení mnoho dobrého a výživného pro všechny okolo VČETNĚ nás samých.