top of page
31_edited.jpg

Objev svoje kouzlo, ať se ti život povede!

To nejdůležitější o mně

Jsem hypersenzitivní osoba s velmi vysokou intuicí a ráda s podobně naladěnými lidmi pracuji. Se svými klienty vytvářím přátelské vztahy, tykáme si a na nic si spolu nehrajeme. Jdeme prostě rovnou k jádru věci.

 

Mám bohaté životní zkušenosti. Od třinácti let jsem se musela o sebe postarat sama pouze s obálkou peněz a bez rodičů. Mámu jsem tou dobou měla s těžkými depresemi v Bohnicích a táta bohužel zemřel. Zažila jsem znásilnění, okusila různé drogy, ale také psychospirituální krizi, panické ataky, otěhotnění s klukem na jednu noc, ze kterého se ke všemu vyklubal alkoholik, státnice jsem tak skládala s dvouměsíčním miminkem v náručí, vím jaké to je být samoživitelkou a postarat se o sebe a malé dítě ze dne na den sama. Stejně tak vím, jaké to je, když už psychika opravdu nemůže, je ve stavu vyhoření, má depresivní stavy a myšlenky na ukončení života. Takto vypadalo mých prvních třicet let.

 

Říká se, že dobrý šaman (nebo čarodějka) musí projít všemi nemocemi, aby věděl, jak je léčit. Jsem přesvědčená, že právě to se mi stalo. Získala jsem silný a neomylný vhled. Od malička jsem byla fascinovaná lidskou duší a první "poradenství" tedy to, že jsem nabízela jiné úhly náhledu na problémy, si vybavuji už od raného dětství. Prošla jsem několika ucelenými výcviky osobního rozvoje, abych mohla svoje zkušenosti smysluplně předávat dál a dělat tak to, co miluji a být ku prospěchu co nejširšímu spektru lidí. Stále a ráda se vzdělávám.

 

S nadsázkou o sobě říkám, že jsem jako Forrest Gump v sukních, jelikož stejně jako výše popsané také vím, jaké to je, sedávat u stolu významných státníků, umělců, velkých obchodníků, filantropů a úžasně vzdělaných, mimořádných a nádherných osobností České Republiky i zahraničí, které, věřte nevěřte, zajímají názory děvčete z Břevnova. 

 

Mám veliký respekt k osudu každého z nás. Se vší pokorou mohu říci, že toho ale vidím v souvislostech opravdu dost k tomu, abych ti byla kompetentní oporou při pozitivní změně, kterou si se rozhodl/a ve svém životě udělat. Bude mi nesmírnou ctí být součástí tohoto procesu.

A jak ráda říkám: Objev svoje kouzlo, ať se ti život povede!

Zjisti, jak se se mnou pracuje

Zeptej se mě na jednu či dvě otázky a já ti odpovím.

Vyzkoušej si zcela nezávazně,
jak ti mohu být nápomocná
a zda ti vyhovuje můj přátelský styl vedení.

Těším se na tebe!

30a_edited.jpg
bottom of page