Tvá mysl si vždy vybere drama, pokud ji nezkrotíš

Aktualizováno: kvě 8

Tak jsem trošku smutně minulý týden koukala na to, jak rapidně ubyla sledovanost mé stránky.

No jo no, korona drama má sílu a lidská mysl dramata miluje!

Tím nijak nesnižuji závažnost situace, jen poukazuji na to, že pokud bude mít průměrná mysl možnost volby mezi sledováním „krváku“ a květinek na záhonu, s vysokou pravděpodobností vyhraje „krvák“ místo pohodičky.

Pohoda je nudná, statická, nic se v ní neděje, kdežto drama! Jaj, tam to vře, tam se to přece všechno děje, hurá, mám zase co řešit,abych náhodou něco nezmeškala, řekne si mysl. A počkej, jaké z toho ještě dokážu vymyslet brutální zabijácké scénáře navíc, to bude pošušňáníčko! Hollywood hadr!


Možná, když k sobě budeš upřímná, to vzalo trochu i tebe. Ok, tak jsi informovaná, dobrý. Ale potřebuješ to dál? OBZVLÁŠŤ KDYŽ NENÍ VE TVÉ MOCI OVLIVNIT, co s epidemií jako takovou bude dál?


Co se začít zpátky zaměřovat na to, co smysl má a co ovlivnit můžeš – tedy na sebe?

Na sebe, své pocity, své postoje, své reakce.


Takže: Jak to zvládáš? Mohu ti být s něčím nápomocná? Jak se cítíš v nově nastalé situaci?

Umíš na to, co se děje nahlížet jako na příležitost a tvořit si tak svůj zdravý svět, kde se cítíš silná a mocná, protože jsi to ty kdo rozhoduje o tom, co se ve tvém světě stane, jsi kompetentní a zodpovědná a nebo máš tendenci utíkat od sebe, kritizovat a vinit ostatní, cítit se ohrožená a v nebezpečí?

Obojí je v pořádku, jen s tou druhou polohou ti mohu výrazně pomoci.

Pokud patříš do prvního balíčku, nejspíše jsi moje bývalá klientka a já ti gratuluji k tomu, jak skvěle jsi vzala do rukou svůj vlastní život.


Lucka, Terka, Martina, Maruška, Zuzka, Simona a dalších deset žen pojalo tuto situaci jako příležitost a spojily se se mnou na individuální konzultace za skvělých podmínek, které jsem nabídla a které stále platí. A to dobrovolný příspěvek a reference.


Řešily jsme nízké sebevědomí, velký strach a obavy z budoucnosti, minimální přijetí sebe sama, velkou nerozhodnost a nejistotu, také péči o 91 letou babičku, nedořešený parazitický vztah, změnu zaměstnání v této době, umění naslouchat sama sobě a umět to následně vykomunikovat, nenechat na sobě dříví štípat, konfrontaci s šéfkou, vztek kvůli pocitu nespravedlnosti a další a další témata.


Pokud mohu nyní pomoci i tobě, neváhej a ozvi se mi, pro mě je to srdeční záležitost.


Dále nabízím zcela zdarma ženská skupinová setkání každý pátek od 18h. I sem se můžeš připojit a zazdrojovat se, jen se mi ozvi, pošlu ti odkaz.


To je to, co mohu pro sebe i pro tebe po pracovní stránce dělat já – a tak to dělám.


Co můžeš pro svou pohodu a dobré pocity dělat ty? Pokud to víš tak to dělej

Ano i takhle jednoduché to na světě může být.

Heuréka!


14 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše